رئیس هیئت هندبال شهرستان فردیس گفت: این هیات با مشکلات زیادی به خصوص در حوزه زیرساختی دست و پنجه نرم می کند که همین مساله سبب شده تا از اهداف اصلی خود برای ارتقای این رشته ورزشی بازبمانیم.
کد خبر: ۱۱۶۸۸۷۸
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۴ 28 May 2024

به گزارش «تابناک البرز» امین حسنوند با اشاره به ظرفیت های بالای این رشته ورزشی در فردیس عنوان کرد: سه تیم لیگ برتری هندبال در فردیس فعالند اما با این وجود این شهرستان به صورت جدی با مشکلات زیرساختی دست و پنجه نرم می‌کند.

وی با بیان اینکه در این شهرستان تیم رعد پدافند در لیگ برتر‌، تیم بانوان امید آتنا در لیگ یک و تیم آقایان مقاومت در لیگ دو حضور دارد، تصریح کرد: همچنین  بیش از ۱۰ مربی فعال در بحث آموزش و استعدادیابی هندبال داریم.

وی بیان کرد: با وجود همچنین پتانسیل بالایی که مجموعه هندبال این شهرستان دارد از کمترین امکانات و حمایت های مالی و تجهیزاتی هم برخوردار نیست و از حیث سخت افزاری به شدت در مضیقه هستیم.

رئیس هیئت هندبال شهرستان فردیس ادامه داد: به خاطر همین کمبودها و نبود سالن استاندارد برگزاری مسابقات مجبور هستیم در مرکز استان به فعالیت بپردازیم وعملا توان و انرژی زیادی از ورزشکاران فردیسی می گیرد و بار مالی زیادی برای خانواده ها ایجاد می کند.

حسنوند افزود: در این خصوص پیگیری هایی از مدیران شهری هم صورت گرفته ولی هنوز کوچکترین حمایتی صورت نگرفته است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
وبگردی
آخرین اخبار