البرز - ورزشی
وزیر ورزش و جوانان روز دوشنبه 11 تیرماه 1403 جهت افتتاح و بهره برداری دو پروژه ورزشی در شهرستان فردیس به استان البرز سفر می کند.
عضو شورای اسلامی کمالشهر گفت: یکی از مطالبات مردمی ایجاد و گسترش فضاهای ورزشی در کمالشهر است که پاسخگویی به این درخواست‌ها به دنبال افزایش سرانه ورزشی و احداث مجموعه ورزشی زورخانه باستانی هستیم.
رئیس اداره ورزش و جوانان فردیس گفت: سرانه ورزشی شهرستان فردیس ۳۳ سانتی‌متر مربع برای هر نفر است، که با استاندارد کشوری فاصله زیادی داریم.
رئیس هیئت هندبال شهرستان فردیس گفت: این هیات با مشکلات زیادی به خصوص در حوزه زیرساختی دست و پنجه نرم می کند که همین مساله سبب شده تا از اهداف اصلی خود برای ارتقای این رشته ورزشی بازبمانیم.
سرپرست برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی گفت: البرز برای اولین بار میزبان مسابقات پرورش اندام انتخابی تیم ملی آسیایی شد.
رئیس هیأت فوتبال البرز از کمبود شدید داور و خروج نیروهای آموزش دیده در استان خبر داد.
زمستان رو به پایان و تعطیلی دیزین کرج ادامه دارد
حدود یکسال از تعطیلی پیست بین المللی اسکی دیزین کرج به عنوان یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری کشور و خاورمیانه می گذرد و این روزها که برف مناسبی در ارتفاعات البرز جنوبی بر زمین نشسته هنوز زمان قطعی برای بازگشایی آن مشخص نشده است.
بهزاد فروغی در آئین تجلیل از مدال‌آوران بازی‌های پارآسیائی هانگژو که در باشگاه میلاد کرج برگزار شد، گفت: باید صنعت البرز پای کار ورزش بیاید.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهدای رزکان استان البرز با اشاره به نخستین بازی تیم فوتبال این باشگاه در مقابل تیم ساری که عصر امروز در باشگاه انقلاب کرج برگزار می شود، گفت: شهدای رزکان با تمام قدرت وارد زمین خواهد شد.
همزمان با هفته دفاع مقدس؛
اولین سالن ورزشی چمن در استان البرز که دومین سالن ورزشی دارای چمن مصنوعی در کشور است، طی مراسمی در مجموعه ورزشی غدیر سپاه در ساوجبلاغ افتتاح شد.