مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز با بیان اینکه صدای کودکان کمتر در سیاستگذاری ها شنیده می شود ،گفت : زمانی این صداها شنیده می شود که تبدیل به آسیب شده اند.
کد خبر: ۹۶۳۹۷۵
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲ 15 May 2021

صدای کودکان را در سیاستگذاری ها بشنویم

به گزارش «تابناک البرز» مریم اسماعیلی فرد گفت: ضرورت دارد در این زمینه  به کنشگران و مشاوران بانوان دستگاه های اجرایی آموزش های لازم ارائه شود تا شاهد کاهش آسیب های اجتماعی دراین بخش باشیم.

وی اضافه کرد: به همین منظور و با توجه به تصویب قانون حمایت از اطفال و نوجوانان بنا داریم تا مدرسه حقوق کودک را در روزهای چهارم و پنجم خرداد ماه سال جاری به صورت مجازی و با همکاری وزارت دادگستری در البرز برگزار کنیم.

اسماعیلی فرد گفت: این مدرسه با هدف آموزش قضات دادگاه و دادسراهای اطفال و نوجوانان، وکلا، مددکاران اجتماعی، تشکل های مردم نهاد، کنشگران عرصه حقوق کودک و مشاوران بانوان دستگاه های اجرایی به صورت رایگان برگزار می شود.

وی ادامه داد: آشنایی با مباحث حقوق اسلامی، مباحث ملی و بین المللی حقوق کودک، وضعیت حقوق کودک در استان و راهکارهای ارتقای آنها از جمله مباحثی است که در این کارگاه آموزشی ۲ روزه ارائه می شود.

اسماعیلی فرد عنوان کرد: علاقه مندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می توانند با تماس با شماره تلفن ۰۲۶۳۴۴۹۶۷۸۲ نسبت به ثبت نام خود در مدرسه حقوق کودک البرز تا بیست و نهم اردیبهشت ماه اقدام کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
وبگردی
آخرین اخبار