فرمانده انتظامي شهرستان فرديس در ديدار با امام جمعه اين شهرستان گفت: حمايت‌هاي ائمه جمعه موجب دلگرمي کارکنان پليس در اجراي طرح عفاف و حجاب مي‌گردد.
کد خبر: ۱۱۶۳۱۳۸
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۲ 18 April 2024

به گزارش «تابناک البرز» سرهنگ "کامران ملکي" به همراه تعدادي از مسئولين انتظامي شهرستان فرديس با امام جمعه اين شهرستان ديدار و ضمن تقدير از حمايت هاي معنوي وي از اقدامات پليس، به تشريح عملکرد فرماندهي انتظامي شهرستان فرديس در حوزه عفاف و حجاب پرداخت.

حجت السلام والمسلمين دکتر "ابراهيم حسيني" امام جمعه شهرستان فرديس نيز ضمن تبريک پيروزي جبهه مقاومت و سپاه پاسداران در پاسخ کوبنده به جنايات رژيم صهيونيستي، از زحمات کارکنان انتظامي در اجراي طرح‌هاي مختلف به ويژه مقابله با ناهنجاري‌هاي اجتماعي تقدير و بيان داشت: در رابطه با موضوع عفاف و حجاب، پليس اولين دستگاهي بود که پس از فرمايشات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) با تمام توان خود پاي کار آمد و نياز است ساير نهادها نيز به وظايف و مسئوليت‌هاي خود در اين رابطه عمل کنند.
در ادامه، سرهنگ "ملکي" ضمن تقدير و تشکر از حجت الاسلام والمسلمين حسيني گفت: حمايت‌هاي ائمه جمعه موجب دلگرمي کارکنان پليس در اجراي طرح عفاف و حجاب مي‌گردد.
اين مقام انتظامي در پايان يادآور شد: فرماندهي انتظامي شهرستان فرديس از هيچ تلاشي در پاسداري از ارزش‌هاي اسلامي و ايراني و دست آوردهاي انقلاب اسلامي و همچنين منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) دريغ نخواه کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
وبگردی
آخرین اخبار