یک قطار جدید به متروی کرج اضافه می‌شود

سخنگوی شورای شهر کرج در پاسخ به اینکه آیا برای افزایش روزهای استفاده شهروندان از ایستگاه‌های چهارراه طالقانی و رجایی شهر برنامه ریزی شده، گفت: به زودی رام دوم قطار را تحویل می‌گیریم و بعد از آن تعداد روزهای استفاده از این ایستگاه‌ها افزایش می‌یابد.
کد خبر: ۱۱۳۳۶۰۹
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۹ 23 October 2023

به گزارش «تابناک البرز» عمار ایزدیار با اشاره به آخرین وضعیت پروژه بزرگراه شمالی اظهار کرد: این پروژه در حدفاصل بلوار طالقانی تا بلوار انقلاب آماده بهره برداری شده و نورپردازی آن هم به اتمام رسیده است.

وی ادامه داد: با تکمیل مسیر دسترسی بلوار انقلاب، قطعه مد نظر به بهره برداری می‌رسد.

این مسئول با اشاره به تصویب لایحه تامین مالی این پروژه توضیح داد: با این اقدام، با تزریق  ۴۵۰۰ میلیارد ریال به این پروژه موافقت شده است.

ایزدیار گفت: برای تامین مالی این پروژه که حدود ۱۰ درصد از بودجه عمرانی مدیریت شهری را به خود اختصاص داده، مقرر شد از محل بند ت تبصره ۶ بودجه سال ۱۴۰۲ اقدام  شود که این ردیف درآمدی، حاصل تبدیل آرای اعاده به جریمه کمیسیون ماده ۱۰۰  در سال های گذشته است.

وی ادامه داد: بخشی از بودجه مورد نیاز نیز از طریق تهاتر تامین می‌شود و البته قیودی که شورا اعمال کرده نیز لازم الاجرا خواهد بود.

عضو شورای شهر کرج همچنین اظهار کرد: در راستای اجرای تامین مالی این پروژه ۵۰ درصد یعنی ۲۲۵۰میلیارد ریال به پروژه تزریق خواهد شد و مابقی منوط به انجام تعهدات دولت و تعیین تکلیف فصل مشترک با پیمانکاران پروژه خواهد بود.

سخنگوی شورای شهر کرج در ادامه در پاسخ به اینکه آیا برای افزایش روزهای استفاده شهروندان از ایستگاه‌های چهارراه طالقانی و رجایی شهر برنامه ریزی شده، گفت: به زودی رام دوم قطار را تحویل می‌گیریم و بعد از آن  تعداد روزهای استفاده از این ایستگاه‌ها افزایش می‌یابد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
وبگردی
آخرین اخبار