رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از مردم این استان خواست با توجه به شیوع موج پنجم کرونا گفت : محدودیت تردد شبانه در این استان با جدیت اجرا می شود و شهروندان از تردد غیر ضروری در معابر شهری خودداری کنند.
کد خبر: ۹۸۲۹۲۱
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲ 02 August 2021

به گزارش «تابناک البرز» سرهنگ غلامعلی شرق اظهار داشت: طبق کمیته ملی کرونا ، طرح منع تردد از ساعت ۲۲ الی سه بامداد در مناطق مختلف استان البرز، به صورت ویژه اجرایی  و رانندگان متخلف اعمال قانون می شوند.

وی افزود:  بیش از ۳۹۰ هزار وسیله نقلیه  از ابتدای سال جاری تاکنون در اجرای طرح محدودیت های شبانه  در این استان توسط دوربین های هوشمند اعمال قانون شدند.

شرق خاطرنشان کرد: همچنین در اجرای طرح ممنوعیت تردد خودروهای غیر بومی در معابر شهری این استان نیز در سال جاری ۲۰ هزار و ۴۳۱ وسیله نقلیه متخلف جریمه شدند.

وی یادآورشد : اکنون بیش از ۸۰ درصد مردم اجرای طرح قانون ‌محدودیت تردد در استان البرز را رعایت می کنند.

شرق  خاطرنشان کرد:  تمام ورودی ها و خروجی های استان توسط دوربین های هوشمند کنترل می شود و در صورت  تردد و  ورود خودرو های با پلاک غیربومی و خروج پلاک های بومی برابر مقررات اعمال قانون می شود. 

رییس پلیس راهور البرز خاطرنشان کرد: رانندگان توجه داشته باشند که دراجرای این طرح دوربین های ثبت تخلف فعال بوده و تخلفات از این طریق به صورت هوشمند ثبت می شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار