عشق کورکورانه پسر جوان به زنی خیانتکار کافی بود تا دسیسه قتل شوهر طراحی شود .
کد خبر: ۱۱۰۸۹۸۷
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۵ 07 June 2023

زن خیانتکار دستور قتل شوهرش را داد/ راز شوم عشق کور در باغ متروکه

به گزارش «تابناک البرز» رسیدگی به این پرونده مخوف در یکی از روزهای گرم شهریور سال۹۸ شروع شد. زنی سراسیمه به یکی از  کلانتری های کرج رفت و مدعی شد شوهرش به نام سعید ۳۹ساله از دیروز که خانه را برای کار ترک کرده است دیگر خبری از وی ندارد.

این جمله کافی بود تا تیمی از کارآگاهان جنایی برای کشف راز این پرونده تشکیل شود.

در نخستین گام افسر پرونده برای کشف سرنخی تازه دستور داد مکالمات وتماس های زن جوان به نام مهری ۳۴ساله تحت کنترل قرار گیرد.

با کنترل تماس های تلفنی مهری بود که کارآگاهان دریافتند این زن با مرد غریبه ای به نام ناصر رابطه مخفیانه ای دارد.

مرد غریبه و راز خیانت زنانه

بنابراین ناصر به آگاهی منتقل شد و درتحقیقات بعدی مشخص شد که وی آخرین فردی بود که قبل از ناپدید شدن سعید با او در تماس بوده است.

بازجویی های فنی ادامه پیدا کرد وسرانجام ناصر در اظهاراتش به رابطه مخفیانه با مهری اعتراف کرد اعترافی که  راز یک جنایت مرموز را نشان می‌داد.

ناصر درجریان اعتراف های تکان دهنده به رابطه مخفیانه اش با مهری اشاره کرد و گفت :مدتی است که با مهری رابطه داشتم و بعد از رابطه های مکرر بود که شیفته او شدم  و این شیفتگی به حدی رسید که دلباخته هم شدیم و برای دیدن همدیگر لحظه شماری می کردیم. مهری در ملاقات هایی که باهم داشتیم بارها گفته بود که شوهرش را دوست ندارد و او را آزار می دهد.

دستور قتل توسط زن خائن

پس از مدتی سعید متوجه ارتباط ما شد و از من خواست تا با هم ملاقات کنیم وقتی موضوع را به مهری گفتم او پیشنهاد داد تا سعید  را به باغی که متعلق به یکی از دوستان مهری بود بکشانم سپس با همدستی پسرعمه ام به نام شهرام او را با چاقو کشتیم و جسدش را داخل چاهی در باغ متروکه انداختیم.

حضور بازپرس  در صحنه جنایت

با اعتراف ناصر بود که بازپرس کشیک قتل وتیمی از ماموران آگاهی به باغ متروکه در محمد شهر رفتند و جسد سعید را چند روز بعد از جنایت در عمق 10 متری یک چاه وسط باغ  کشف کردند.با دستور  بازپرس کشیک قتل جسد سعید  به پزشکی قانونی منتقل شد.

بازداشت مهری و شهرام !

با پیدا شدن جسد سعید بود که دستور دستگیری مهری و شهرام دیگر متهمان این پرونده از سوی بازپرس صادر شد و خیلی زود زن خیانتکار و پسر عمه ناصر دستگیر شدند.

مهری و شهرام هم در ادامه بازجویی ها لب به اعتراف گشودند و راز جنایت خود را برملا کردند.

در دادگاه چه گذشت؟

مهری ، ناصرو شهرام 3 متهم این پرونده پس از صدور کیفرخواست از سوی دادسرای جنایی راهی زندان شدند و در صف محاکمه قرار گرفتند.

پس از یک سال نخستین مرحله محاکمه در شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز برگزار شد اما این جلسه نتوانست قضات را برای صدور حکم آماده کند بنابراین پس از تکرار جلسه رسیدگی که در آن اولیای دم خواستار قصاص عاملان قتل پسرشان بودند متهمان به نوبت پشت میز محاکمه ایستادند .

علت خیانت مهری

نخست زن جوان به اتهام معاونت در قتل شوهرش و رابطه پنهانی با مرد غریبه تحت محاکمه قرار گرفت این زن که در توجیه رابطه اش به آزارو اذیت های سعید اشاره می کند مدعی شد از دست رفتارهای بد شوهرش تن به دوستی با مرد غریبه داده است . او ادعا کرد از کتک های سعید خسته شده بودم حتی او حاضر نبود مرا طلاق بدهد .

عشق کور

پس از پایان اظهارات مهری بود که ناصر در مرحله دیگری در مقابل دادرسان دادگاه ایستاد و از عشق و عاشقی اش گفت او مدعی بود به خاطر این عشق دست به این جنایت زده است تا زمینه ازدواجش با مهری فراهم شود .

فریب خوردم

متهم  دیگر پرونده که پسر عمه ناصر است و شهرام نام دا رد با بیان اینکه فریب خوردم  گفت: وقتی  پسر دایی ام از من خواست که این مرد را که مرد بدی است وظلم زیادی در حق مهری کرده و مانع ازدواج آنهاست از من خواست سعید را به باغی بکشانیم و بعد او را 2 نفری با چاقو قتل رساندیم و برای اینکه راز این جنایت پنهان بماند جسد او را داخل یک چاه در باغ متروکه انداختیم و هیچ وقت فکر نمیکردم روزی این ماجرا فاش شود‌ من اشتباه کردم واصلا نباید فریب حرفهای پسر دایی ام را میخوردم .

با پایان جلسه رسیدگی به این پرونده که چند سالی طول کشید سرانجام قضات دادگاه باتوجه به درخواست اولیای دم  و اظهاراتشان ناصر و پسرعمه اش شهرام را با خاطر مشارکت در قتل به قصاص محکوم کردند وسپس مهری را به خاطر معاونت در اجرای نقشه قتل به ۱۵ سال حبس محکم کردند.

این گزارش حاکی است مهری نیز در محاکمه دیگری جداگانه به خاطر رابطه نامشروع با ناصر به ۹۹ضربه شلاق محکوم شد‌.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار