مهری فلاح، معاون فرهنگی، اجرایی کانون استان البرز در نشست تخصصی کارشناسان کانون و حوزه هنری بر ضرورت برنامه‌ریزی فعالیت های فرآیند محور و تلاش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز در این زمینه سخن گفت.
کد خبر: ۱۰۲۳۱۲۶
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰ 18 January 2022

به گزارش «تابناک البرز» این مقام مسوول در این نشست که به منظور بررسی فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی فعالیت‌های مشترک، برگزار شده بود، ضمن معرفی مجموعه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و خدمات آن به کودکان و نوجوانان، حضور علاقه مندانه اعضا در فعالیت‌های کانون را ارزشمند خوانده و گفت تمامی فعالیت های فرهنگی، هنری و ادبی در این سازمان به صورت فرآیند محور و مستمر طراحی شده‌اند.

معاون کانون البرز در ادامه دوری از موازی کاری و ضرورت اشتراک توانمندی ها و امکانات فرهنگی به منظور هم افزایی بیشتر در سازمان‌های استان را مورد تاکید قرار داده و  ایجاد انجمن‌های تخصصی در کانون را از نقاط قوت این مجموعه دانست و افزود انجمن‌ها این فرصت را فراهم کرده تا حتی بعد از گذشت دوره  سنی مراجعه اعضا به مراکز،  در قالب انجمن‌های تخصصی از توان این گروه بهره‌مند شویم.

وی هم‌چنین به اثر بخشی فعالیت‌های مختلف کانون از جمله نمایش اشاره کرده و گفت خوشبختانه مربیان کانون با تجربیاتی که دارند از این فعالیت ها در جهت آموزش صحیح مهارت های زندگی به کودکان و نوجوانان بهره می‌برند.

خسرو عباسی خودلان مسئول واحد آفرینش‌های ادبی و  حسین پورگل محمدی، کارشناس هنرهای نمایشی حوزه هنری استان البرز نیز ضمن معرفی فعالیت های حوزه هنری و اشاره به پرهیز از فعالیت های مقطعی و موقت به ظرفیت‌های موجود در  فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اشاره کرده و برای مشارکت با این مجموعه در قالب تفاهم نامه  بحث و تبادل نظر کردند.

کارشناسان فرهنگی، هنری ، آموزش و روابط عمومی اداره کل کانون البرز نیز در این نشست حضور داشته و هر کدام در خصوص تعامل در بخش ویژه خود سخن گفتند.

لازم به توضیح است قرار است جلسات تکمیلی به منظور بررسی اشتراکات این دو سازمان در سطوح مدیران تشکیل و در صورت امکان این فعالیت ها در قالب تفاهم نامه مشترک ثبت و اجرایی شود .

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار