آمادگی مجتمع‌های خدمات رفاهی بین راهی البرز برای استقبال از مسافران نوروزی

سرپرست معاونت فنی و راه‌های روستایی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: مجتمع خدماتی – رفاهی بین‌راهی در محورهای مواصلاتی استان البرز آماده استقبال و خدمت‌رسانی به میهمانان نوروزی هستند.
کد خبر: ۱۱۵۶۱۸۳
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۷ 27 February 2024

به گزارش «تابناک البرز» سید علی موسوی اظهار کرد: باتوجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای انجام سفرهای نوروزی باید تلاش کنیم با ارائه بهترین خدمات میزبانی شایسته برای مسافران نوروزی باشیم.

وی با اشاره به فعالیت ۱۱ مجتمع خدماتی- رفاهی بین راهی در استان، افزود: برای ارتقای سطح خدمات‌رسانی به کاربران جاده‌ای در ایام نوروز نظارت ویژه‌ای در قالب بازدیدهای متعدد بر عملکرد مجتمع‌ها انجام می‌شود.

این مسئول تصریح کرد: در این بازدیدها وضعیت نمازخانه، رستوران، سرویس‌های بهداشتی، فروشگاه، راه دسترسی، فضاسازی مناسب، نظافت عمومی مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

موسوی، نصب بنر اطلاع‌رسانی و درج شماره ۳۰۰۰۷۰۷۰ ، ۳۰۰۰۱۴۱ و شماره مدیر داخلی مجتمع‌های خدماتی برای ارتباط بیشتر با کاربران جاده‌ای و ارائه دستورالعمل برای فعالیت شبانه‌روزی غرفه تجاری و خدمات‌رسان از قبیل فروشگاه و جایگاه مجتمع‌ها را اقداماتی دانست که برای استقبال از مسافران نوروزی در دستور کار قرار گرفته است.

سرپرست معاونت فنی و راه‌های روستایی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با توضیح اینکه برای این ایام نحوه کشیک‌های نوروزی مجمتع‌های خدماتی رفاهی نیز تعیین و کمیته استانی نظارت بر مجتمع‌ها برای خدمات‌رسانی هرچه بهتر به کاربران جاده‌ای تشکیل شده است، افزود: باتوجه به تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان تدابیری اتخاذ شده که در وقت نماز مغرب، اذان در مجتمع‌های خدماتی- رفاهی پخش شود و بین روزه‌داران افطاری رایگان توزیع شود.

وی تصریح کرد: باتوجه به اهمیت عملکرد مجتمع‌های رفاهی بین راهی کارگروه ویژه‌ای نیز از دستگاه‌های نظارتی نظیر اماکن، تعزیرات، استاندارد، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، ستاد اقامه نماز و دانشگاه علوم پزشکی با مشارکت این اداره‌ کل تشکیل شده است و اقدامات نظارتی خود را آغاز کرده‌اند که این نظارت‌ها تا پایان طرح نوروزی به صورت روزانه صورت می‌گیرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
وبگردی
آخرین اخبار