رئیس دادگستری ساوجبلاغ گفت: با حل اختلاف دو شرکت در این شهرستان در نتیجه ورود دستگاه قضایی، مشکلات خریداران واحد‌های مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد حل خواهد شد.
کد خبر: ۹۶۲۹۱۵
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۶ 10 May 2021
به گزارش «تابناک البرز» احمد نوروزی با اشاره به حل مشکلات بین «شرکت عمران شهر جدید هشتگرد» و شرکت ساختمانی «بلندپایه مشاهیر» که منجر به بلاتکیفی خریداران واحد‌ها شده بود گفت: این پرونده مربوط به یکی از پروژه‌های مسکن مهر شهر جدید هشتگرد است که به دلیل تاخیر در تحویل واحد‌های احداثی، مشکلاتی را برای خریداران ایجاد کرده بود.
نوروزی افزود: با توجه به تاکیدات رئیس قوه قضائیه در پیگیری پرونده‌های کثیرالشاکی و کثیرالاطراف و دستور رئیس کل دادگستری استان البرز و پیگیری اداره کل بازرسی استان، جلسه‌ای با حضور طرفین به منظور حل اختلاف در محل دادگستری برگزار شد که پس از طرح مشکلات و اختلافات، در نهایت به چندین راه حل برای برطرف کردن اختلافات و حل مشکلات متقاضیان مسکن مهر این شهر رسیدیم.
رئیس دادگستری ساوجبلاغ یکی از توافقات انجام شده را تحویل ۱۰۲ واحد مسکن مهر از اول تا پایان خرداد امسال توسط شرکت بلندپایه مشاهیر بیان و اضافه کرد: همچنین مقرر شد شرکت عمران نیز نسبت به محاسبه و رسیدگی به صورت وضعیت‌های شرکت سازنده اقدام و تسویه حساب کند.

وی دیگر توافق انجام شده را متعهد شدن شرکت عمران شهر جدید هشتگرد به صدور الحاقیه و قرارداد واگذاری برای متقاضیان معرفی شده از طرف شرکت سازنده بیان و متذکر شد: شرکت عمران شهر جدید باید ظرف ۴۵ روز نسبت به محاسبه و تسویه حساب با سازنده در خصوص محوطه سازی و آماده سازی از محل آورده متقاضیان اقدام کند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار