مدیرکل هواشناسی البرز گفت: به دلیل تشدید سامانه بارشی در پاره‌ای نقاط استان بارش تگرگ مورد انتظار است.
کد خبر: ۹۶۰۶۷۳
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱ 01 May 2021

به گزارش «تابناک البرز» آرش بهارونداحمدی اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از تشدید سامانه بارشی از اوایل وقت یکشنبه تا دوشنبه ظهر در منطقه البرز مرکزی است.

وی بیان کرد: با توجه به ماهیت تندری، وزش باد شدید و لحظه‌ای و گرد و خاک (کاهش کیفیت هوا)، رگبار و رعد و برق و نیز در پاره‌ای نقاط استان بارش تگرگ مورد انتظار است.

مدیرکل هواشناسی استان البرز با بیان اینکه هوای امروز البرز کمی‌ابری تا نیمه‌ابری همراه با مه رقیق، وزش باد و گرد و خاک و در شب رگبار و رعد و برق بوده و هوا در بعضی ساعات ناسالم برای گروه‌های حساس است، تصریح کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۲۹ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۱۴ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۱۲ متر بر ثانیه است.

مدیرکل هواشناسی البرز خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی، فردا آسمان البرز نیمه‌ابری همراه با مه رقیق در بعضی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک، رگبار و رعد و برق، احتمال تگرگ و کاهش دماست و هوا در بعضی ساعات سالم خواهد بود.

وی در پایان به پیش‌بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۲۶ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۱۲ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۱۲ متر بر ثانیه است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار