مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز گفت: مسئولیت‌پذیری و مطالبه‌گری قشر جوان جامعه از اولویت‌هایی است که باید در جلسات و کارگروه‌های مختلف مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.
کد خبر: ۹۵۳۹۸۸
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱ 08 April 2021

به گزارش «تابناک البرز» نادر بیننده در استانداری البرز اظهار کرد: در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به پیشنهاد استاندار البرز میزی در اداره کل امور اجتماعی استانداری برای حضور نمایندگان مجمع جوانان پیش‌بینی‌شده تا از این طریق بتوانند امور مرتبط با مجمع خود را پیگیری کنند.

وی افزود: فعالیت قشر جوان به عنوان تصمیم‌سازان واقعی در کنار مسئولان به عنوان سیستم تصمیم گیران جامعه نقطه عطفی در روند بررسی و پیگیری مسائل مختلف مرتبط با جوانان است که می‌تواند علاوه بر آشنایی جوانان با روند مدیریتی استان، آنان را با چالش‌ها و نیازمندی‌های واقعی این قشر مؤثر در جامعه آشنا کند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز بیان کرد: مسئولیت‌پذیری و مطالبه‌گری قشر جوان جامعه از اولویت‌هایی است که باید در جلسات و کارگروه‌های مختلف مورد بررسی و پیگیری قرار گرفته و منتج به مصوبات عملیاتی برای برون‌رفت از بسیاری مسائل فرهنگی و اجتماعی شود.

وی، شور و شعف جوانی را گامی مهم در روحیه افزایی و نشاط اجتماعی در میان دو حوزه تصمیم‌ساز و تصمیم گیر جامعه عنوان کرد که همکاری دوجانبه آنان می‌تواند خود را در جلسات آتی مجمع جوانان استان بروز و ظهور دهد.

بیننده خاطرنشان کرد: گاهی در خارج از سیستم مدیریتی استان برخی مسائل و معضلات مطرح می‌شود که عموماً آن را به عدم توجه مسئولان به امورات مختلف جوانان نسبت می‌دهند در حالی که وجود ساختار نظام اداری و برخی چالش‌های جدی در جامعه باعث می‌شود به اهداف مورد نظر در جامعه دست نیافت.

وی ادامه داد: در این راستا حضور جوانان در کنار مسئولان استان فرصت مناسبی است تا علاوه بر آشنایی آنان با برخی چالش‌های جدی و پیش روی استان از اندیشه‌ها و نظرات جوانان در ارائه راهکارهای مناسب استفاده کرد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز متذکر شد: انتظار این است شاهد اقدامات مشابهی در ادارات استان در راستای بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری و همچنین تأکیدات نماینده عالی دولت در استان باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار