مدیر کل کانون البرز و شهردار مشکین دشت ضمن بازدید چند فضای مناسب درخصوص احداث مرکز فرهنگی، هنری کانون بحث و تبادل نظر کردند.
کد خبر: ۹۴۵۱۸۱
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰ 02 March 2021

به گزارش «تابناک البرز» قاسم سلیمانی مدیر کل کانون استان در این دیدار  که پیرو چند نشست قبلی برگزار شده بود در خصوص ساختمانی که از سال ۱۳۹۰ برای  احداث پروژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  در این شهر در نظر گرفته شده و متاسفانه تا کنون  به صورت نیمه ساخته و  بلاتکلیف مانده و محلی برای  اراذل و اوباش شده است صحبت کرده و افزود تاکنون  به علت عدم تخصیص بودجه مناسب برای ساخت این ساختمان موفق به تکمیل آن نشده‌ایم و  شهرداری خواسته آن را به ادارات دیگر واگذار کند.

سلیمانی هم‌چنین از رایزنی‌های صورت گرفته با شهرداران قبلی این شهر و ضرورت راه‌انداری مرکز فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای حدود ۵۰۰۰ نفر جمعیت مخاطب کودک و نوجوان این شهر که از توابع فردیس و دارای ۲۰۰۰۰ نفر جمیعیت  است سخن گفت .

​بغدادی شهردار مشکین دشت نیز ضمن همراهی مدیر کل کانون استان، برخی ساختمان‌های تحت اختیار شهرداری را که قابلیت تغییر کاربری و واگذاری به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دارد را معرفی کرد.

مدیر کل کانون البرز ضمن رایزنی‌های مختلف و  بررسی تایید ساختار ساختمان «شهید نظری» گفت در صورت تایید واحد حقوقی و مسوولان ارشد کانون و پس از بررسی‌ها و رایزنی‌های تکمیلی جهت خدمت‌رسانی شایسته به مخاطبان در صورت امکان  ساختمان قبلی را با ساختمان ساخته شده معاوضه خواهیم کرد تا مشکین دشت صاحب کتابخانه تخصصی و مرکز فرهنگی، هنری کودک و نوجوان شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار