رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج از ممنوعیت مجدد برگزاری هرگونه مراسم عزاداری در بهشت سکینه (س) کرج خبر داد و گفت: حداکثر 10 نفر با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در مراسم تشییع شرکت کنند.
کد خبر: ۹۴۲۷۷۲
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴ 22 February 2021

به گزارش «تابناک البرز» حمیدرضا عسگری گفت: طبق مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در البرز و کرج و اعلام رئیس شورای تأمین شهرستان کرج، برگزاری هرگونه تجمع، همایش، عروسی، عزا و غیره ممنوع است و خاطیان به‌ عنوان مجرم شناخته می‌شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه اکنون شاهد خیز موج چهارم کرونا هستیم، باید محدودیت‌های جدیدی اعمال شود تا بتوان از شیوع نوع جدید بیماری جلوگیری کرد. طبق مصوبه ستاد پیشگیری از کرونا، هرگونه تجمع و برگزاری مراسم عزاداری در محل آرامستان بهشت سکینه (س) کرج ممنوع است و محدودیت‌های تردد اعمال خواهد شد.

عسگری اعلام کرد: خانواده‌های عزادار برای دفن اموات خود باید مدنظر داشته باشند که حداکثر ۱۰ نفر با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در مراسم تشییع شرکت کنند. مردم پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی را به ‌صورت حداکثری رعایت کنند در غیر این صورت عوامل نیروی انتظامی طبق قانون و مصوبه ستاد کرونا اقدام خواهد کرد.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج گفت: بنرهای اطلاع‌رسانی در ورودی و خروجی بهشت سکینه (س) نصب ‌شده است تا شهروندان در جریان آخرین محدودیت‌ها قرار گیرند.

گفتنی است بر اساس ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی هر اقدامی که از مصادیق تهدید علیه بهداشت عمومی باشد، جرم است و مجازات برای آن تعیین‌شده که یک‌ سال حبس از جمله این موارد خواهد بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار