رئیس اتاق اصناف البرز گفت: برگزاری هرگونه نمایشگاه و حراجی که باعث تجمع مردم شود ممنوع است و در صورت مشاهده با متخلفان برخورد می‌شود.
کد خبر: ۹۴۱۱۸۸
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷ 16 February 2021

با حراج‌های بدون مجوز برخورد قانونی می‌شود

به گزارش «تابناک البرز» بهروز حصاری با اشاره به ساعت کاری مجاز صنوف در شش ماهه دوم سال اظهار کرد: طبق طرح کمیسیون نظارت، در شش ماه اول سال ساعت فعالیت صنوف تا ساعت یک بامداد و در شش ماه دوم سال نیز تا ۱۲ شب اعلام شده است.

وی ادامه داد: البته با شیوع کرونا، به دستور دادستانی بنا شده واحدهای صنفی ساعت ۱۱ شب فعالیت داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در روزهای پایان سال جهت پیشگیری از شیوع کرونا برگزاری نمایشگاه‌های بهاره ممنوع شده، توضیح داد: برگزاری هرگونه نمایشگاه و حراجی که باعث تجمع مردم شود ممنوع است و در صورت مشاهده با متخلفان برخورد می‌شود.

حصاری با اشاره به اجرای طرح نمایشگاهی به وسعت ایران اضافه کرد: اتاق اصناف ایران طرحی با عنوان نمایشگاهی به وسعت ایران ارائه داده که بر مبنای آن واحدهای صنفی می توانند در قالب فروش‌های فوق العاده فعالیت داشته باشند.

رئیس اتاق اصناف البرز افزود: واحدهای صنفی ای که می‌خواهند حراج یا فروش فوق العاده داشته باشند باید از اتحادیه مربوطه مجوز دریافت کنند و بعد با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اجناس خود را به فروش  برسانند.

وی تاکید کرد: بدون شک واحدی که بدون دریافت مجوز اقدام به برگزاری حراجی کند، جریمه خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار