رییس هیئت پزشکی ورزشی استان البرز گفت: باشگاه های ورزشی می توانند با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را از سر بگیرند.
کد خبر: ۹۲۱۷۷۴
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷ 06 December 2020

به گزارش «تابناک البرز» اشکان اردیبهشت اظهار کرد: با تصمیم ستاد ملی کرونا و با توجه به وضعیت نارنجی شهرستان های البرز فعالیت باشگاه های ورزشی به جز استخرهای سرپوشیده و رشته های پربرخورد منعی ندارد.

وی افزود: باشگاه های بدنسازی در گروه دوم مشاغل مجاز به فعالیت قرار گرفته اند و ارائه خدمات آنها منوط به شرکت در دوره آنلاین فدراسیون پزشکی ورزشی و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی است.

اردیبهشت تصریح کرد: مدیران باشگاه های ورزشی سرپوشیده باید سه اصل گندزدایی متوالی فضای باشگاه، تهویه مناسب و ایجاد فاصله گذاری فیزیکی را اعمال کنند و در سوی مقابل نیز ورزشکاران نیز در خوداظهاری صداقت لازم را داشته باشند ودر صورتی که علائمی مشکوک در خود ویا اطرافیان در طی دوهفته گذشته داشته اند از حضور در محیط های ورزشی اجتناب نمایند.

رییس هیئت پزشکی ورزشی استان البرز از ایجاد سامانه ثبت ودریافت شکایات از باشگاه های متخلف در سایت فدراسیون پزشکی ورزشی به نشانی  www.ifsm.ir  خبرداد و گفت: در صورت مشاهده هر گونه عدم توجه به پروتکل های بهداشتی از سوی باشگاه ها می توانید موضوع را در این سامانه ثبت تا نسبت به رسیدگی سریع به آن اقدام شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار