مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز گفت: تمامی مأموران جمع‌آوری صدقات کمیته امداد البرز به دستگاه‌های پوز اندروید مجهز شدند.
کد خبر: ۹۱۷۲۷۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸ 17 November 2020

به گزارش «تابناک البرز» محمد محمدی فرد گفت: با توجه به‌شدت بیماری کرونا و شرایط اقتصادی کشور، پرداخت صدقات به‌صورت الکترونیکی یکی از روش‌های مؤثر تخلیه صندوق‌های صدقات خانگی و حذف فیزیکی پول است.

محمدی فرد به مزایای دیگر اجرای این کار اشاره کرد و افزود: کاهش زمان تخلیه، کاهش هزینه‌های اجرایی، اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی سریع به مشترکان، حذف قبوض کاغذی و ارائه رسید الکترونیکی از ویژگی‌های مهم این شیوه است.

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز با تأکید بر این که، کمک‌های جمع‌آوری‌شده از صندوق‌های صدقات مطابق جدول سهم‌بندی و مبتنی بر نیاز جامعه هدف در امور معیشتی، درمان، مسکن، جهیزیه و تحصیل نیازمندان هزینه می‌شود، گفت: هم‌اکنون حدود ۱۷۰هزار صندوق صدقات فعال در استان  وجود دارد که ۱۵۸ هزار صندوق در اختیار مشترکان خانگی و بقیه در قالب صندوق بزرگ و متوسط در معابر، ادارات، مجتمع‌های تجاری و مدارس نصب‌شده‌اند.

او افزود: افراد می‌توانند با ارسال یک پیامک خالی به سرشمارِ ۸۸۷۷ و انجام مراحل، با انتخاب رقم موردنظر خود، عضو سامانه پیامکی ومد و همچنین کد #۰۲۶۸۸۷۷ به‌عنوان یکی از درگاه‌های نوین کمیته امداد، برای دریافت کمک‌های مردم خیر پیش‌بینی‌شده است.

محمدی فرد بابیان این که در استان بیش از ۲۷هزار خانوار نیازمند از خدمات حمایتی کمیته امداد بهره‌مند هستند گفت: کمیته امداد به‌منظور یاری‌رساندن به اقشار محروم جامعه و هدایت نیات خیر مردم نوع‌دوست، طرح‌های متنوعی را در جهت فقرزدایی و فراهم کردن زمینه مشارکت مردم در امور نیکوکاری و دستگیری از نیازمندان به مرحله اجرا درآورده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار