منصور وحیدی در نطق پیش از دستور در ابتدای دویست و شانزدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج در خصوص لایحه شهرداری با عنوان بهسازی پایانه‌های شهرداری این کلانشهر، اظهار داشت: موضوع پارک سوار و پایانه‌ها دو موضوع جداگانه است که متاسفانه در بحث پایانه‌ها در گذشته ضعیف عمل شده است انتظار مردم از شورای شهر و شهرداری بیشتر شده است.
کد خبر: ۹۱۰۴۰۳
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱ 19 October 2020

به گزارش «تابناک البرز» رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شورای شهر کرج با تاکید بر اینکه عملیات ساماندهی پایانه مسافربری به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی اجرایی این شهرستان شود،گفت: پایانه فرودگاه‌ها و راه‌آهن بایستی طوری طراحی شوند که به عنوان آبرو و ویترین شهر، به سود همه باشند و احداث پایانه استاندارد مسافرت مردم را آسانتر می‌کند.

وی بیان کرد: برخوردار نبودن این مکان‌ها از شاخص‌ها و استانداردهای تعریف شده در کیفیت خدمات به مردم تاثیر منفی گذاشته و نارضایتی و گلایه مندی‌های مخاطبان را در این زمینه به دنبال دارد.

وحیدی با اشاره به  وجود پایانه در شهر از اصلی ترین نیازها و مطالبات مردم است، تصریح کرد: پایانه‌ها به عنوان مفصل ارتباطی جاده‌های برون شهری و درون شهری، مانع تردد اتوبوس‌ها به داخل شهرها می‌شوند و از این رو در بهبود وضعیت ترافیک، کاهش آلودگی‌های زیست محیطی شهرها و ایجاد امنیت، آرامش، هدایت و مدیریت سفرها نقشی سازنده و ارزنده ایفا می‌کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار