نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: نیروی انتظامی و سپاه پاسداران در استان از اول اسفندماه همزمان با شیوع بیماری کرونا دوشادوش کادر بهداشت و درمان در ورودی‌ها و خروجی‌ها و اجرای برنامه‌ها و مصوبات ستادهای استانی و ملی مقابله با کرونا پیشرو و پیشران بودند.
کد خبر: ۹۱۰۰۵۲
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰ 18 October 2020

به گزارش «تابناک البرز» عزیزاله شهبازی در مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی که در محل فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، ضمن آرزوی صحت و سلامت برای رهبر معظم انقلاب اسلامی فرماندهی معزز کل قوا و تبریک حلول ماه ربیع الاول،گفت: مفتخریم از اینکه تمامی نیروهای مسلح ایران اسلامی، مقتدر، با انگیزه و با اشراف کامل در راستای اجرای ماموریت های خود تلاش می کنند.

وی ادامه داد: پس از ۴۲ سال تحریم‌های ظالمانه علیه ایران اسلامی، امروز شاهد هستیم که حقانیت نظام جمهوری اسلامی در روز اول ماه ربیع الاول حاصل شد و اکنون سرزمین با عظمت و با شکوهمان علی رغم تحریم‌ها می‌تواند آخرین دستاوردهای تسلیحاتی خود را صادر کند و نیازهای خود را نیز از طریق سایر کشورها تامین کند که این پیروزی را شادباش می گوییم.

شهبازی گفت: خرسندم از اینکه در البرز یک فرمانده بسیار شایسته فرماندهی نیروی انتظامی استان را بر عهده دارد چراکه توفیقات یک لشکر و سپاه راهبردی و توانمند به فرمانده آن بستگی دارد که  بتواند از حداقل امکانات بیشترین بهره برداری را داشته باشد.

وی افزود: در شورای تامین استان البرز فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی، مدیران ارشد دستگاه قضا و اطلاعات و سایر اعضا با هم افزایی و دوستی کامل در جهت برقراری امنیت تلاش می کنند.

استاندار البرز اضافه کرد: نیروی انتظامی و سپاه پاسداران در استان از اول اسفندماه همزمان با شیوع بیماری کرونا دوشادوش کادر بهداشت و درمان در ورودی‌ها و خروجی‌ها و اجرای برنامه‌ها و مصوبات ستاد های استانی و ملی مقابله با کرونا پیشرو و پیشران بودند.

وی گفت: همچنین نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجی استان در برپایی بیمارستان‌های صحرایی و در اختیار قرار دادن کادر بهداشت و درمان نقش پررنگی را ایفا کرده اند.

شهبازی خطاب به نیروهای انتظامی استان، افزود: با توانمندی های شما و ماموریت هایی گسترده‌ای که دارد امید است با مودت و دوستی و دعوت از مردم به اجتماعی کردن ماموریت‌های نیروی انتظامی در راه برقراری نظم و امنیت همچنان توفیق یابیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار