سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طالقان از دستگیری شکارچیان غیرمجاز کبک در مناطق شکار ممنوع طالقان خبر داد و گفت: در این میان دو قبضه اسلحه غیر مجاز پی سی پی توسط یگان حفاظت طالقان کشف و ضبط شد.
کد خبر: ۹۰۹۰۵۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸ 14 October 2020

به گزارش «تابناک البرز» محسن فلاح نژاد گفت: سه نفر در مناطق شکار ممنوع شهرستان طالقان توسط ناظرین این اداره کل شناسایی و دستگیر شدند.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طالقان ادامه داد: این شکارچیان غیر مجاز کبک در مناطق و زیستگاه‌های شهرستان طالقان اقدام به شکار کرده اند، در این میان دو قبضه اسلحه غیرمجاز پی سی پی توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان طالقان نیز کشف و ضبط شد.

فلاح نژاد ضمن تشکر از همیاران سخت کوش و جوامع محلی متخلفین که در رابطه با محیط زیست خود دغدغه دارند ،گفت: سه نفر در این میان شناسایی شدند که یکی از آن‌ها مسؤولیت شکارها را به عهده گرفت.

وی در رابطه با نحوه نظارت این اداره بر مناطق شکار ممنوع، یادآور شد: محیط بان‌ها به همراه همیاران و جوامع محلی به صورت مداوم زیستگاه‌ها و مناطق شکار ممنوع طالقان رو زیر نظر دارند و در حین گشت و پایش و اخباری که توسط جوامع محلی دریافت می‌کنند سریعا در صدد برخورد با متخلفین بر خواهند آمد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار