فرمانده انتظامی شهرستان طالقان از دستگیری سارقان کابل برق با ۹ فقره سرقت در شهرستان طالقان خبر داد.
کد خبر: ۹۰۸۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸ 12 October 2020

به گزارش «تابناک البرز» سرهنگ سید صالح بذرگری گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل برق فشار قوی در شهرستان طالقان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان طالقان افزود: با انجام تحقیقات گسترده و اقدامات پلیسی، مشخص شد که راکبان یک دستگاه موتور سیکلت آپاچی در ساعات پایایی شب اقدام به سرقت کابل‌ها کرده و بلافاصله از حوزه شهرستان خارج می‌شوند.

سرهنگ بذرگری گفت: در ادامه ماموران با گشت زنی‌های هدفمند در مناطق وقوع سرقت در نهایت به یک موتورسیکلت آپاچی با ۲ سرنشین برخورد کرده و دستور توقف آن را صادر کردند که متهمان بلافاصله پس از مشاهده ماموران بدون توجه به دستور ایست پلیس پا به فرار گذاشته و قصد خروج از شهرستان طالقان را داشتند.

او افزود: ماموران در نهایت با انجام اقدامات پلیسی و تعقیب متهمان، آن‌ها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان طالقان با بیان این که در بازرسی از کوله پشتی سارقان مقدار زیادی کابل و سیم برق سرقتی کشف شد ،گفت: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی طالقان به ۹ فقره سرقت کابل برق اعتراف کردند.

سرهنگ بذرگری در پایان با بیان این که یک نفر مالخر کابل‌های مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شد، افزود: متهمان پس از تکمیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار