کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز اعلام کرد که محدودیت ترافیکی از فردا چهارشنبه تا روز شنبه هفته آینده در جاده کرج - چالوس اعمال می شود.
کد خبر: ۹۰۶۷۱۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳ 06 October 2020

به گزارش «تابناک البرز» سروان مسعود خانجانی گفت:  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۶ و ۱۷ مهر ماه جاری از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران - شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ همین روزها  از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد یک طرفه خواهد بود.

وی اضافه کرد:  همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای جمعه و شنبه  ۱۸ و ۱۹ مهرماه جاری   الی ساعت ۲ بامداد روزهای بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران  پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روزهای جمعه و شنبه  همین روزها  الی ساعت ۲ بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران - شمال بصورت یک طرفه خواهد بود.

خانجانی یادآورشد: چنانچه حجم بار ترافیک در  ابتدای جاده کرج - چالوس افزایش یابد محدودیت ترافیکی از میدان امیرکبیر کرج اجرا می شود.

وی  خاطرنشان کرد: به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده‌های استان البرز با سایر نهادهای امدادی نیز هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

وی  به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.
مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های استان البرز است و در زمان تعطیلی‌ها بر میزان ترافیک در یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی این استان افزوده می‌شود.

جاده کرج - چالوس به مسافت ۱۶۰ کیلومتر نیمی از آن در استان البرز و مابقی در استان مازندران واقع شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار