فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد: سارقان خودروهای مزدا ۳ با تلاش ماموران پلیس پایگاه یکم آگاهی ، با ۳۶ فقره سرقت خودرو ولوازم خودرو در شهرستان کرج دستگیر شدند.
کد خبر: ۹۰۱۳۶۰
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵ 20 September 2020

به گزارش «تابناک البرز» سردار عباسعلی محمدیان گفت: در پی وقوع سه فقره سرقت خودروی مزدا ۳ در مناطق شمالی شهرکرج، رسیدگی به موضوع در دستور کار پایگاه یکم پلیس آگاهی استان  قرار گرفت.

ماموران در بررسی های اولیه خود متوجه شدند، سارقان در ساعات مختلف شبانه روز ابتدا خودروهای مزدا ۳ پارک شده در مناطق کم تردد را شناسایی کرده و در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت خودروها کرده و پس از جدا کردن لوازم، آن ها را در مناطق بیابانی رها می کردند.

سردار محمدیان  اظهار داشت: در ادامه کارآگاهان با تلاش های گسترده و انجام اقدامات پلیسی رد پای یکی از سارقان حرفه ای و سابقه دار را در این پرونده مشاهده کردند و با توجه به این که نامبرده مکان مشخصی نداشت، مشخصات او را در اختیار کلانتری های مناطق سرقت قرار دادند.

 ماموران کلانتری ۳۰ اسلام آباد شهرستان کرج به محض مشاهده متهم و سه نفر از همدستانش در عملیاتی غافلگیرانه نامبردگان را دستگیر و به پلیس آگاهی تحویل دادند و  در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۲ خودروی مزدا۳ سرقتی و مقدار زیادی لوازم خودرو کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به این که ۳ نفر از سارقان مرد و یک نفر از آن ها زن بود، ادامه داد: در بازجویی های تخصصی صورت گرفته، متهمان به ۳۰ فقره سرقت لوازم خودرو، ۶ فقره سرقت خودرو مزدا۳ و یک فقره موبایل قاپی اقرار کردند.

وی افزود: در ادامه یک نفر مالخر اموال مسروقه اعضای این باند سرقت نیز شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد و تلاش برای شناسایی مال باختگان این پرونده ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: استفاده از لوازم بازدارنده مانند دزدگیر و قفل پدال و همچنین پارک نکردن خودرو در مناطق خلوت و کم تردد از مهم ترین راه های پیشگیری از سرقت خودرو است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار