سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته شش بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۹۵۳ نفر رسید.
کد خبر: ۸۹۴۷۷۹
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵ 02 September 2020

به گزارش «تابناک البرز» وی افزود: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی، محتمل و مشکوک) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز   ۱۵ هزار و ۴۸۵ نفر  بوده که از این تعداد  ۱۴ هزار و ۸۹۴ نفر مورد قطعی مثبت  و بستری بوده‌اند.

 فتحی با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۴۱۲ نفر شامل موارد ( قطعی، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۱۳۵ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.

سرپرست  دانشگاه علوم پزشکی البرز عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۴۹۶ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده‌اند که ۵۹ مورد در بیمارستان‌ها بستری شده‌اند .

 فتحی با اشاره به اینکه تعداد  ۹۰ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن ۵۰ سال هستند تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۰۲ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته شش بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۹۵۳ نفر رسید .

 فتحی در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۴هزار و ۱۰۶ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۴۵ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار