مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز با اشاره به طرح اقدام ملی مسکن استان البرز گفت: هفت هزار نفر از متقاضیانی که در سامانه ثبت نام کرده بودند واجد شرایط دریافت مسکن شناسایی شده اند.
کد خبر: ۸۸۶۶۶۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵ 12 August 2020

به گزارش «تابناک البرز» تقی رضایی در خصوص اینکه بالا بودن قیمت زمین یکی از عوامل بازدارنده در این طرح به شمار می رود، گفت: در مسکن مهر ماهدشت با رایزنی‌های متعدد با انبوه سازان بخش خصوصی توافق نامه‌ای تنظیم شده و به امضای طرفین نیز رسیده است که بر اساس این توافقنامه تعداد ۷۰۸  واحد مسکن در شهر ماهدشت قابل واگذاری به افراد واجد شرایط است که ۴۰۰ واحد از آن آماده افتتاح و تحویل به متقاضیان است.

وی با بیان اینکه قیمت هر متر مربع از این واحد ها سه میلیون و هفتصد هزار تومان است گفت: این قیمت با نظر کارشناسان رسمی دادگستری تعیین شده و با توجه به قیمت تمام شده روز بازار، این قیمت بسیار مقرون به صرفه برای متقاضیان است و در صورت واریز وجه در مهلت معین آماده واگذاری به متقاضیان است.

رضایی با اشاره به اینکه اطلاع رسانی مکرر از طریق رسانه ها و سایت اداره کل و پیامک انجام شده و متقاضیان می توانند با واریز وجه مراحل دریافت واحد را به انجام برسانند، افزود: بدیهی است در صورت عدم واریز وجه در مهلت مقرر، انبوه ساز می تواند ۳۰ درصد واحدها را به افراد واجد شرایط دیگری که خود معرفی می کند واگذار کند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار