معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز از اعلام عملکرد دستگاه‌های اجرایی این استان در مورد مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز خبر داد.
کد خبر: ۸۶۱۱۴۸
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴ 11 June 2020

عملکرد دستگاه‌های اجرایی البرز در مورد مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز اعلام می‌شود

به گزارش «تابناک البرز»؛ علی درویش‌پور در جلسه علنی شورای شهر  کرج که در سالن اجتماعات شورا برگزار شد، اظهار داشت: ستاد پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در استان البرز با جدیت  در حال انجام امور است.

وی افزود: به زودی عملکرد دستگاه‌های ‌اجرایی در زمینه ساخت و ساز غیرمجاز منتشر می‌کنیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز بیان کرد: اگر با ساخت و ساز غیرمجاز بخواهیم مقابله کنیم باید یک شعبه قضایی ویژه برای سریع شدن حکم  تخریب این سازه‌ها وجود داشته باشد.

درویش پور با بیان اینکه ساخت و سازهای غیرمجاز در دراز مدت آسیب‌هایی را همراه دارد، عنوان کرد: توجه به طرح‌های تفضیلی شهرها از اهمیت بالای برخوردار است اما تهیه و تصویب این طرح‌ها زمان بر است و این طرح‌های تهیه شده ایراداتی دارد.

وی تصریح کرد: در کمیسیون ماده 100 احکام را باید به صورت جدی  و محکم صادر شود و توجه به این امر در مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز مهم است.

معاون هماهنگی  امور عمرانی استاندار البرز درمورد اراضی قولنامه‌ای، اظهارداشت: این موضوع نیز اهمیت بالایی دارد و با همکاری دستگاه قضایی تکلیف این اراضی تعیین و تکلیف می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار