معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: ثبات مدیریتی جهت پیشبرد امور مردم برای استان و فراهم کردن بستر خدمت رسانی شهر بسیار حائز اهمیت بوده  و نباید با تغییرات مداوم در مدیریت شهری مثل فردیس با شرایط ویژه در مسیر خدمت رسانی به مردم اختلال ایجاد شود.
کد خبر: ۸۵۳۰۴۴
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲ 21 May 2020

شهردار فردیس طبق قانون تا زمان رسیدگی قانونی به موضوعات مطروحه بر سمت خود باقی می ماند

به گزارش «تابناک البرز»؛  علی درویش پور با اشاره به موضوعات اخیر شورای اسلامی و شهرداری فردیس، گفت: آقای خسروزاده شهردار فردیس در سه چهار ماه گذشته و برابر انتخاب قانونی اکثریت اعضای محترم شورای شهر فردیس به سمت شهردار انتخاب شدند و  4 ماه زمان بسیار کمی برای رصد و ارزیابی پست های مدیریتی آن هم در شهر بزرگ فردیس است.

 وی ادامه داد: در چند ماه اخیر تمام دنیا و به‌تبع آن کشور و استان ما درگیر بیماری کرونا بوده و تمام مدیران استان از جمله شهردار فردیس بیشتر وقت خود را در راه مبارزه و کنترل بیماری صرف کرده و در این زمینه فعالیت های بسیار خوبی داشته و تاثیر گذاری مطلوبی در راستای مدیریت و کاهش بیماری شهرستان اعمال کرد.

 درویش پور گفت: معتقدیم که شورای اسلامی نهادی قانونی و برآمده از درون مردم بوده و در تصمیمات ، وظایف و کارکرد آن نباید هیچ گونه دخالتی صورت پذیرد.

 وی افزود: در انتخاب آقای خسروزاده هیچ دخالتی از سوی مدیریت عالی استان انجام نشده  و وی با رای بالایی توسط همین شورا انتخاب، و پس از سیر مراحل قانونی حکم ایشان توسط وزیر محترم کشور صادر شد.

 معاون استاندار البرز اضافه کرد: ثبات مدیریتی جهت پیشبرد امور مردم برای استان و فراهم کردن بستر خدمت رسانی شهر بسیار حائز اهمیت بوده  و نباید با تغییرات مداوم در مدیریت شهری مثل فردیس با شرایط ویژه در مسیر خدمت رسانی به مردم اختلال ایجاد شود.

 وی گفت: تصمیم شورای محترم فردیس در خصوص برکناری شهردار بدلیل عدم سکونت، توسط فرمانداری فردیس و دفتر امور شهری و شوراهای استانداری بررسی  و آن را مغایر با قوانین شناخته و موضوع را به اعضای شورا نیز منعکس نمودند.

 درویش پور افزود: در صورت اصرار شورا بر مصوبات و مخالفت هیات تطبیق فرمانداری موضوع می بایست از طریق فرمانداری به هیئت حل اختلاف استان که تنها مرجع یگانه جهت رسیدگی و اتخاذ تصمیم نهایی در آن خصوص است اعلام شود و تا اعلام نظر هیئت مذکور نباید در امور شهر و خدمت رسانی به مردم خللی ایجاد شود.

 وی عنوان کرد: بنابراین قانونا شهردار (آقای خسرو زاده) باید به مسئولیت خود در مدیریت شهر فردیس تا تصمیم گیری نهایی موضوع در هیئت حل اختلاف ادامه داده و با تمام توان امور شهر را به پیش ببرد.

 این مسئول گفت: امیدوارم اعضای محترم شورای اسلامی فردیس نیز که دغدغه خدمت به مردم را دارند با خویشتن داری و تمکین به قانون فضا را برای خدمت رسانی مضاعف و هرچه مطلوبتر به همشهریان بزرگوار و نجیب فردیس فراهم کنند.

 وی افزود: در پایان لازم میدانم بار دیگر حمایت مدیریت استان را همانند گذشته از  شورای اسلامی ، شهردار ، مدیران و تمام کارکنان خدوم مجموعه مدیریت شهری فردیس که برای عمران، آبادانی و آرامش مردم تلاش می‌کنند اعلام کنم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار