دادستان عمومی و انقلاب اشتهارد گفت: امروز نزدیک به پنج میلیون جفت انواع دستکش لاتکس و جراحی از یک واحد تولیدی در این شهرستان کشف و ضبط شد.
کد خبر: ۸۲۸۴۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹ 04 March 2020

به گزارش «تابناک البرز»؛ احمد نوروزی با اعلام خبر کشف و ضبط یک انبار بزرگ اقلام بهداشتی در این شهرستان گفت: در پی دستور رئیس قوه قضائیه و رئیس کل دادگستری استان البرز و با تشدید نظارت دادستانی و رصد اطلاعاتی یک انبار غیرمجاز اقلام بهداشتی در یکی از شرکت‌های تولیدی مستقر در شهرک صنعتی  اشتهارد  توسط اطلاعات سپاه شهرستان کشف و ضبط شد.

وی افزود: اقلام کشف شده از این واحد تولیدی شامل سه و نیم میلیون جفت انواع دستکش استریل جراحی و لاتکس غیراستریل،  یک میلیون جفت دستکش لاتکس و ونیل فله‌ای و حدود یک میلیون و دویست هزار عدد سرنگ انسولین است  که در این شرکت پس از تولید احتکار شده بود.

دادستان اشتهارد با اشاره به اینکه  بلافاصله پس از کشف این اقلام، دستورات قضایی برای عرضه در شبکه توزیع استان البرز صادر شده تصریح کرد: با تشدید نظارت دادستانی و رصدهای اطلاعاتی و انتظامی هرگونه فعالیت اخلال‌گرانه در توزیع و عرضه اقلام بهداشتی، شناسایی و برخورد شدید قضایی انجام خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار