رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی فردیس با اشاره به نبود آرامستان در این شهر، گفت: لازم است با شهرداری ملارد در این خصوص مذاکراتی داشته باشیم.
کد خبر: ۸۲۰۷۸۷
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶ 06 February 2020

به گزارش «تابناک البرز»؛ سید حمید یعقوبی نبود آرامستان در فردیس را یکی از مهمترین مشکلات شهروندان آن دانست و اظهار کرد: برای رفع این معضل می‌توانیم با شورای اسلامی شهر و شهرداری ملارد مذاکراتی داشته باشیم تا بتوانیم در راستای رفع مشکل نبود آرامستان در فردیس اقدامی مثبت انجام دهیم.

وی با بیان این که فضایی مناسب برای احداث آرامستان در فردیس وجود ندارد، اضافه کرد: فردیس با کمبود زیرساخت‌ها در حوزه‌های مختلف مواجه است که نبود آرامستان یکی از آنهاست؛ احداث آرامستان در شهرها، مقرراتی از جمله فاصله با واحدهای مسکونی، مساحت متناسب آرامستان و غیره دارد که نبود این شرایط اجازه نمی‌دهد در فردیس آرامستان احداث شود.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر فردیس با بیان این که کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای شهر با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان نسبت به احصای ورزشکاران اقدام کرده است، اضافه کرد: در صدد هستیم در جلسه آینده این کمیسیون، در راستای میزان هدیه به قهرمانان، برگزاری مسابقات ورزشی، مسابقات بین محله‌ای و غیره تصمیمات مطلوبی داشته باشیم.

وی با اشاره به این که نهادینه کردن فرهنگ ورزش در جامعه یکی از مهمترین اهداف مدیریت شهری است، گفت: با ترویج این فرهنگ در خانواده‌ها، می‌توانیم از افزایش آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کنیم.

یعقوبی با اشاره به این که شهرداری معمولاً در برگزاری مراسم  ملی و مذهبی سیستم صوتی اجاره می‌کند، خاطرنشان کرد: می‌توانیم با ایجاد سیستم صوتی ثابت در بلوار شهدای فردیس، مراسمات ملی و مذهبی را برگزار کنیم.

به گفته وی، مدیریت شهری فردیس در نظر دارد حد فاصل سه راه حافظیه تا فلکه چهارم را به سیستم صوتی ثابت مجهز کند تا از هزینه‌های اضافی شهر پیشگیری شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار