مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از افزایش دمای هوای البرز در روزهای پایانی هفته خبر داد و گفت:احتمال ریزش سنگ و سقوط بهمن در محورهای کوهستانی البرز متصور است.
کد خبر: ۸۱۸۳۰۴
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹ 28 January 2020

به گزارش «تابناک البرز»؛ محمدرضا فلاح نژاد اظهار داشت: بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی استان و تحلیل الگوی‌های پیش یابی حاکی از جوی پایدار در منطقه البرز مرکزی است.

وی افزود: با توجه به روند افزایش دمای بیشینه تا اواخر هفته با توجه به مقدار برف موجود در ارتفاعات و جاده‌های کوهستانی منتهی به آن از دوشنبه 7  الی جمعه 11 بهمن در استان البرز ریزش سنگ، سقوط بهمن، رانش کوه، لغزندگی سطح جاده‌ها و یخبندان صبحگاهی مورد انتظار است.

مدیرکل مدیری بحران استانداری البرز با بیان اینکه  بخش‌های  مدیریت بحران شهرستان‌های استان باید با توجه به اثر قابل ملاحظه دما، اختلال در تردد جاده ای معابر عمومی، لغزندگی سطح جاده ها و معابر شهری هشدار و اطلاع رسانی لازم را در دستور کار قرار دهند،بیان کرد:  لازم است که در مورد  احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات و جاده‌های کوهستانی، یخبندان، ریزش سنگ و رانش کوه ضمن حفظ آمادگی نسبت به اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم اقدام شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار