رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: بلیط اتوبوس برای شهروندانی که برای جابه جایی از اتوبوس استفاده می‌کنند، امروز چهارشنبه۲۲ آبان ماه‌ نیم بها محاسبه می‌شود.
کد خبر: ۷۹۶۹۳۶
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸ 13 November 2019

به گزارش «تابناک البرز»؛ مجید استاد کاظمی اظهار کرد: با توجه به بالا بودن غلظت آلاینده‌های هوا، ضروری است شهروندان به جای استفاده از خودروهای شخصی از وسایل حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و تاکسی استفاده کنند.

وی ادامه داد: در این شرایط حتی اگر یک خانواده هم برای تردد در سطح شهر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کند، نقش خود را در کاهش آلودگی هوا ایفا کرده است.

این مسئول توضیح داد: بر این اساس برای ترغیب شهروندان به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، امروز بلیط اتوبوس‌های درون شهری کرج نیم بها محاسبه می‌شود.

استاد کاظمی تصریح کرد: باید فرهنگ استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در میان مردم نهادینه شود که برای تحقق این هدف علاوه بر توسعه زیرساخت‌های این حوزه، نیاز به اطلاع رسانی و آگاهی بخشی از سوی رسانه های جمعی به ویژه صدا و سیما داریم.

رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: نفس کشیدن در هوای پاک حق همه شهروندان است و عده ای نباید صرف راحتی خود از خودروهای شخصی آن هم به صورت تک سرنشین استفاده کنند و با این کار باعث آلودگی هوا، ترافیک و هدر رفت وقت دیگران شوند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار