پلیس آگاهی استان البرز در عملیاتی یک نوجوان ۱۷ ساله که در باغستان کرج ربوده شده بود را از دست آدم ربایان آزاد و دو نفر عامل گروگان‌گیری را دستگیر کرد.
کد خبر: ۷۹۳۴۶۸
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷ 02 November 2019

به گزارش «تابناک البرز»؛ سرهنگ محمد نادربیگی گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی در منطقه باغستان کرج رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان البرز قرارگرفت.

نادربیگی افزود: طی بررسی های اولیه مشخص شد  که نوجوان ۱۷ ساله چند روز پیش درساعت اولیه صبح به منظور کار از منزل خارج شده که پس از چند ساعت افرادی با خانواده وی تماس گرفته و با تهدید آسیب رساندن به وی  درخواست ۷۰ میلیون تومان را دارند.

وی ادامه داد: تحقیقات کارآگاهان نشان داد که گروگان‌گیران در یکی از استان‌های غربی کشور مستقر شده و در فواصل مختلف با خانواده نوجوان ۱۷ ساله تماس گرفته و وی را تهدید به مرگ کرده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز خاطرنشان کرد: ماموران پلیس استان البرز با اخذ مجوز قضایی مخفیگاه گروگان‌گیران را در غرب کشور شناسایی و دریک عملیات غافگیرانه یکی از آدم ربایان را  دستگیر کردند.

سرهنگ نادربیگی افزود: متهم پس از دستگیری اذعان داشت که با همدستی یکی از دوستانش گروگان را شناسایی و به بهانه کار  او را  سوار خودرو کرده و به یکی از استان‌های غربی کشور انتقال دادند که همدست وی نیز دستگیر شد.

برچسب ها: نوجوان ، آدم ربایی ، البرز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار