پنج مرد مظنون به قتل در بازجویی پلیسی منکر هرگونه جنایتی شدند اما تحقیقات از آنها در پلیس آگاهی استان البرز ادامه دارد.
کد خبر: ۷۸۰۵۱۴
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰ 16 September 2019

به گزارش «تابناک البرز»؛ پلیس، پنج مرد را به عنوان مظنون در پرونده قتل هولناک زن جوان در کرج دستگیر کرد. عامل یا عاملان جنایت پس از قتل این زن جسدش را تکه تکه کرده و به آتش کشیدند. اوایل خرداد امسال مردی برای ورزش به حوالی یکی از روستاهای جاده چالوس کرج رفته بود که با نایلونی در حال سوختن روبه رو شد. بوی بدی از آن به مشام می رسید، وقتی با پایش نایلون ها را به کناری زد، متوجه شد بقایای بدن انسان در داخل آن است. شعله های آتش نایلون ها را خاموش کرد و با پلیس تماس گرفت و خبر از یك جنایت داد. ماموران کلانتری در محل حاضر شدند و با مشاهده جسد مثله شده، موضوع را به پلیس آگاهی استان البرز و بهمن آبیار، بازپرس کشیك قتل دادسرای جنایی کرج گزارش دادند. ماموران با جمع آوری بقایای جسد مثله شده متوجه شدند جسد متعلق به یك زن است و به نظر می رسید او در مکان دیگری براثر ضربه های متعدد چاقو به قتل رسیده و عامل با عاملان این جنایت هولناك برای اینکه راز قتل شان فاش نشود، آن را ۱۲ تکه کرده و با انداختن در کیسه های نایلونی در گوشه و کنار و با ریختن بنزین آن زن را آتش زده اند. پرونده ای در این باره در شعبه دوم بازپرسی دادسرای جنایی کرج تشکیل شد و جسد مثله شده برای مشخص شدن هویتش به پزشکی قانونی منتقل شد. تحقیقات پلیس جنایی برای رازگشایی از معمای جسد سوخته ادامه داشت. ماموران به بررسی پرونده زنان گمشده در پلیس آگاهی استان البرز و کلانتری های شهر کرج پرداختند، اما نتیجه ای نداشت و تصاویر زنان گمشده با جسد مثله مطابقت نداشت. بنابراین این فرضیه که ممکن است مقتول ساکن شهر تهران یا شهرهای اطراف کرج باشد، قوت گرفت. بنابراین تحقیقات در این باره با استعلام از اداره های پلیس تهران و دیگر شهرهای اطراف ادامه یافت تا این که هفته گذشته ماموران از طریق پلیس آگاهی ملارد در غرب استان تهران مطلع شدند یك روز قبل از کشف جسد مثله زن ناشناس، مردی با حضور در پلیس آگاهی ملارد و طرح شکایتی عنوان کرده همسر ۳۵ ساله اش برای خرید از خانه بیرون رفته و دیگر بازنگشته و تلفن همراهش نیز خاموش است.
همین سرنخ کافی بود که این خانواده برای شناسایی جسد مثله به پزشکی قانونی کرج بروند، شوهر زن گمشده بعد از دیدن جسد سوخته او را از روی نشانه ای که روی بدن همسرش بود شناخت و گفت جسد متعلق به همسر گمشده وی است.
با مشخص شدن هویت مقتول، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. جست وجوها در این باره ادامه داشت تا این که دو روز بعد از شناسایی هویت مقتول ماموران مردی که گوشی تلفن همراه مقتول در اختیارش بود را پیدا کردند، با تحقیق از وی معلوم شد او کارتن خواب بوده و گوشی را از مرد دستفروشی خریده و از آن استفاده می کرده است.
او به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت و تحقیقات از وی در حالی ادامه داشت که ماموران رد مرد راننده ای که آخرین بار مقتول از خودروی او پیاده شده بود و نیز سه مرد دیگر که از اقوام و دوستان خانوادگی زن کشته شده بودند را در این پرونده به دست آوردند و این افراد هم بازداشت شدند. پنج مرد مظنون به قتل در بازجویی پلیسی منکر هرگونه جنایتی شدند. تحقیقات از آنها در پلیس آگاهی استان البرز ادامه دارد تا راز معمای این جنایت هولناك فاش شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار