مسئول حوزه نماینده ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان البرز گفت:دولت به تعهدات خود در پرداخت بودجه آبخیزداری البرز عمل نکرد.
کد خبر: ۷۷۷۳۷۸
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳ 03 September 2019

به گزارش «تابناک البرز»؛ علی ارجمند عین‌الدین با اشاره به کنترل خسارات ناشی از سیل سال‌جاری در استان البرز، اظهار داشت: سیل سال‌جاری در  اکثر شهرها خسارات زیادی وارد کرد.

وی افزود: خوشبختانه  سیل در استان البرز کنترل و خساراتی نداشت.

مسئول ‌حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان البرز با بیان اینکه مهم‌ترین دلیل کنترل خسارات ناشی از سیل  اقدامی بود که توسط مقام معظم رهبری صورت گرفت، بیان کرد: 18 میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه ملی توسط رهبری معظم انقلاب به استان البرز اختصاص یافت که در پوشش طرح‌های متعدد در مناطق کوهپایه‌ای استان البرز هزینه شد.

وی افزود این امر سبب شد که امسال استان البرز ضربه‌ای نخورد و قرار بود همین مبلغ از سوی دولت پرداخت شود ولی دولت به تعهدات خود  در این زمینه عمل نکرد.

‌ارجمند با بیان اینکه بودجه اختصاص یافته از طرف مقام معظم رهبری بسیار به موقع و هوشمندانه بود و از ایشان کمال تشکر را داریم، عنوان کرد:  این عمل سبب جلوگیری از ضرر و زیان و حوادثی شبیه به سیل سیجان شد.

مسئول ‌حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان البرز با بیان اینکه در سال‌جاری  مقام معظم رهبری 150 میلیون یورو برای اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوانداری به کشور اختصاص دادند،گفت:36 میلیارد و 600 میلیون از این بودجه سهم استان البرز است و تلاش ما بر این است که این عدد را به 50 میلیارد تومان برسانیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار