رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز از انهدام یک باند خانوادگی توزیع مواد مخدر و کشف بیش از ۴۶ کیلوگرم حشیش از کمد دیواری منزل آنان خبر داد.
کد خبر: ۷۶۰۲۸۷
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰ 07 July 2019

سرهنگ علی عسگری گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز بر سوژه‌های فعال در امر تهیه و توزیع مواد مخدر، مشخص شد که فردی با تشکیل یک باند خانوادگی مبادرت به خرید و فروش مواد مخدر به صورت گسترده در استان‌های البرز و تهران می‌کنند.

وی افزود: با تلاش‌های شبانه روزی و بی وقفه و تعقیب و مراقبت‌های مستمر مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز، منزل سوژه در سرآسیاب ملارد شناسایی و با رصد و پایش تحرکات نامبرده، محرز شد که نامبرده مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را در منزلش مخفی کرده و در صدد فروش آن بین مشتریان است.

سرهنگ عسگری بیان کرد: موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی ویژه غرب استان تهران اطلاع داده شد و اکیپی از مأموران پلیس البرز و شهرستان ملارد به صورت مشترک ضمن محاصره منزل متهم در ورود به آنجا چهار نفر شامل سه مرد و یک زن را دستگیر و در بازرسی از منزل آنها مقدار ۴۶ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر حشیش که به طرز ماهرانه‌ای داخل کمد دیواری جاسازی شده بود، کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز گفت: متهمان به همراه مواد مخدر کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

کشف بیش از ۱۱۴ کیلوگرم تریاک در محور کرج-ماهدشت

فرمانده انتظامی البرز هم از کشف بیش از ۱۱۴ کیلوگرم تریاک در محور کرج-ماهدشت خبر داد.

سردار عباسعلی محمدیان گفت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر توسط سه نفر سوداگر مرگ در سطح استان البرز، شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار پلیس مبارزه با مواد‌مخدر استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: در پی رصد اطلاعاتی مأموران محرز شد که اعضای این باند مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از قاچاقچیان در شرق کشور خریداری و به استان البرز انتقال و در صدد فروش مواد به مشتریان خود هستند.

سردار محمدیان بیان کرد: مأموران با انجام اقدامات پلیسی و تلاش‌های شبانه روزی، خودرو متهمان را شناسایی و پس از اطمینان از تحویل گرفتن مواد و حمل آنها با دو دستگاه خودرو سمند و پژو پارس، آنها را تحت تعقیب قرار داده و در یک موقعیت مناسب در محور کرج_ ماهدشت متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز اظهار کرد: متهمان دستگیر و در بازرسی از خودرو سمند مقدار ۱۱۴ کیلو و ۶۰۰ گرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف و خودرو‌ها نیز توقیف شدند.

به گفته سردار محمدیان، متهمان به همراه مواد مخدر مکشوفه برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار