دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس در خصوص آخرین وضعیت یکی از اعضای شورای شهر فردیس که پیش از این اعلام شد به علت اخذ رشوه بازداشت شده است گفت: ممنوعیت ورود این عضو شورای شهر فردیس به جلسات شورا همچنان ادامه دارد و نتیجه پرونده وی نیز باید توسط قاضی اعلام شود.
کد خبر: ۷۵۴۳۵۸
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴ 16 June 2019

حسن جهانشاهلو با اشاره به آخرین وضعیت مدیریت شهری فردیس گفت: نجات وضعیت فردیس در دست نهادهای نظارتی و استانداری البرز است، دادستانی در خصوص به بن‌بست رسیدن و عملکرد نامطلوب در اداره شهر  به وظایف قانونی خود عمل و تذکرات خود را ارائه کرده است اما قانون اجازه دخالت در امور شهری را به دادستانی نمی‌دهد.

جهانشاهلو افزود: دادستانی فردیس ماورای اختیارات خود نه تاکنون اقدامی کرده است و نه اقدامی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه وظیفه مدیریت امور بر عهده استانداری و هیئت نظارت است گفت: اما متأسفانه در این خصوص یا متوجه بحران به بن‌بست رسیدن در امورات شورای شهر و شهرداری فردیس نشده‌اند و یا تمایلی به دخالت در این امور ندارند.

دادستان فردیس خاطرنشان کرد: در این بین آسیب این وضعیت را فقط مردم شهر فردیس می‌بینند والسلام.

این مسئول قضایی در خصوص آخرین وضعیت یکی از اعضای شورای شهر فردیس که پیش از این اعلام شد به علت اخذ رشوه بازداشت شده است گفت: ممنوعیت ورود این عضو شورای شهر فردیس به جلسات شورا همچنان ادامه دارد و نتیجه پرونده وی نیز باید توسط قاضی اعلام شود.

جهانشاهلو در خصوص حضور این عضو شورا در یکی از جلسات شورای شهر پس از ماجرای بازداشت هم گفت: در آن زمان ممنوعیت ورود به جلسات شورا به وی ابلاغ نشده بود.

برچسب ها: عضو شورا ، اخذ رشوه ، فردیس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار