معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌و بودجه گفت: علی‌رغم کاهش بودجه حاصل از فروش نفت، پرداخت‌های پرسنلی با مشکلی مواجه نیست.
کد خبر: ۷۵۰۸۰۱
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷ 02 June 2019

محمدباقر نوبخت در دیدار استاندار البرز و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به روند تخصیص اعتبارات سفرهای شهرستانی رئیس‌جمهور، اظهار کرد: درمجموع برای دور اول سفرهای شهرستانی رئیس‌جمهور حدود ۲۶ هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته‌شده ولی تاکنون ۴۲ هزار میلیارد تومان هزینه شده و بر این باور هستیم که شش هزار میلیارد تومان دیگر نیز برای اتمام پروژه‌های مصوب نیاز است.

اعتبارات عمرانی استان البرز افزایش‌یافت

وی با اشاره به توضیحات استاندار البرز در خصوص اهمیت پروژه‌های مصوب استان البرز در سفر رئیس‌جمهور، ادامه داد: ظرف چند روز آینده برای تکمیل پروژه‌های عمرانی البرز که در سفر رئیس‌جمهور مصوب شده، اعتبار تزریق خواهد شد.

معاون رئیس‌جمهور بابیان اینکه اعتبارات عمرانی استان البرز افزایش‌یافته است، گفت: در خصوص افزایش اعتبار از محل اعتبارات مناطق به استان البرز شاخص‌های لازم مورد ارزیابی مجدد قرارگرفته و مبانی بودجه و پرداخت اعتبارات بر اساس شاخص‌های جدید صورت می‌گیرد.

پرداخت‌های پرسنلی با مشکلی مواجه نیست

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور افزود: علی‌رغم کاهش بودجه حاصل از فروش نفت، به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی‌شده که در خصوص پرداخت‌های پرسنلی مانعی وجود نداشته باشد.

نوبخت اضافه کرد: برای مراسم افتتاح و بهره برداری از ادامه همت در البرز حضور خواهم یافت.

تأمین منابع مالی برای تکمیل بیمارستان‌های کرج و فردیس

وی گفت: تأمین منابع مالی تکمیل بیمارستان‌های کرج و فردیس نیز در اولویت قرار دارد که در چند روز آتی اقدام لازم در این خصوص صورت می‌گیرد.

معاون رئیس‌جمهور گفت: با توجه به شرایط و ویژگی‌های خاص استان البرز، مساعدت و توجه لازم را برای ارتقا زیرساخت‌های این استان خواهیم داشت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار