فرمانده انتظامی استان البرز گفت: دشمن سعی دارد از طریق فضای مجازی شرایط کشور و به ویژه استان البرز را ملتهب نشان دهد اما این اقدامات بی فایده است.
کد خبر: ۷۱۲۳۷۶
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸ 06 February 2019

به گزارش «تابناک البرز»؛ سردار عباسعلی محمدیان در آیین تودیع و معارفه رئیس بانک‌ قوامین استان البرز که در محل ستاد فرماندهی انتظامی این استان برگزار شد گفت: علارغم دشمنی‌های غرب، انقلاب به چهل سالگی خود رسید و محکم و استوار به راه خود ادامه می‌دهد.

وی افزود: دشمن سعی دارد به شکلی فضا سازی کند که وضعیت امنیتی در کشور ما مساعد نیست اما به فضل الهی همه چیز در آرامش کامل قرار دارد و تلاش دشمن برای نا‌امن نشان دادن کشور و استان البرز بی‌فایده است.

فرمانده انتطامی استان البرز با اشاره به اهمیت کار بانک ها بیان کرد: همه بانک‌های استان در امنیت قرار دارند و ما تمام توان خود را برای رفع مشکلات بانک‌ها به کار خواهیم گرفت.

وی به اهمیت رعایت قانون در سطح ادارات اشاره کرد و گفت: بی‌قانونی موجب هرج و مرج در کشور می‌شود که این امر به بدنه جامعه آسیب وارد می‌کند.

شایان ذکر است طی این آیین از زحمات فرهاد خادم الحسینی تقدیر شد و رحمان کشاورز افشار به عنوان مدیریت جدید شعب بانک قوامین استان البرز معرفی شد. 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار