نائب رئیس شورای شهر کرج گفت: در شرایط فعلی کلانشهر کرج به حدود هزار پارکینگ نیاز دارد تا بخشی از مشکل ترافیک شهر مرتفع شود.
کد خبر: ۷۱۰۹۵۲
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲ 03 February 2019

به گزارش «تابناک البرز»؛ منصور وحیدی در صد و بیست و سومین جلسه شورای شهر کرج با اشاره به بخشی از دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی، اظهار کرد: متاسفانه طی چهار دهه گذشته دستاوردهای انقلاب آن طور که باید و شاید به مردم شناسانده نشده است.

وی ادامه داد: قبل از پیروزی انقلاب داشتن آزادی، برخورداری از خدمات عادلانه، کاهش فاصله طبقاتی و بسیاری امور دیگر برای مردم آرزو بود.

وی توضیح داد: با پیروزی انقلاب بسیاری از خواسته‌ها و مطالبات مردمی محقق شده و امروز مردم با آرامش و بدون سایه استبداد روزگار می‌گذرانند.

وحیدی خاطرنشان کرد: البته در حال حاضر هم مردم با مشکلاتی به ویژه در حوزه اقتصاد مواجه هستند ولی نباید از خدمات ارزنده‌ای که در طول ۴۰  سال گذشته صورت گرفته چشم پوشی کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به لایحه بودجه شهرداری اشاره کرد و گفت: باید به سمتی پیش برویم که بودجه مصوب به بودجه‌ای که در نهایت محقق می‌شود نزدیک شود.

عضو شورای شهر ابراز کرد: شهرداری باید در حوزه انسانی، مالی و اعتباری و... به نظم و انسجام مشخصی برسد تا بتوان برای دستیابی به اهداف مدیریت شهری گام های جدی تری برداشت.

این مسئول در ادامه به کمبود پارکینگ در شهر اشاره کرد و گفت: در شرایط فعلی کلانشهر کرج به حدود هزار پارکینگ نیاز دارد تا بخشی از مشکل ترافیک شهر مرتفع شود و هوشمندسازی ترافیک یکی دیگر از راهکارهای تسهیل در تردد خودروهاست که باید به صورت جدی تری در دستور کار قرار بگیرد.

نائب رییس شورای شهر کرج گفت: برای توسعه شهر باید اجرای پروژه‌های محلی و منطقه‌ای را مورد توجه قرار داد و فقط روی پروژه‌هایی مثل مترو و کمربند شمالی متمرکز نشد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به وضعیت پروژه قطار شهری کرج گفت: با توجه به وضعیت موجود به نظر نمی‌رسد این پروژه تا شش سال آینده نیز به بهره برداری برسد.

وی افزود: پروژه کمربند شمالی هم به نظر نمی‌رسد تا پایان عمر شورای پنجم به بهره برداری برسد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار