امیر بهمنی از افتتاح‌ پروژه های متعدد عمرانی شهرداری هشتگرد از جمله سایت مدیریت بحران در آینده نزدیک خبر داد.
کد خبر: ۶۹۹۴۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶ 05 January 2019

به گزارش «تابناک البرز»؛  امیر بهمنی شهردار هشتگرد اظهار کرد: سایت مدیریت بحران در زمینی به مساحت ۲۷ هزارمتر مربع و احداث پد بالگرد با رعایت استانداردهای لازم از جمله پروژه های در دست اقدام است .

وی افزود: سایت مدیریت بحران پس از تجهیز و افتتاح به عنوان مرکزی جهت مدیریت بحران در شهر و شهرستان مطرح خواهد شد که می تواند محلی برای فرماندهی عملیات، نگهداری تجهیزات و حتی محلی برای اسکان موقت در زمان بحران مورد استفاده قرار گیرد .

شهردار هشتگرد تصریح کرد: دسترسی آسان، فاصله مناسب تا مراکز جمعیتی و مراکز اداری و خدماتی شهر از جمله مزایای این پروژه می باشد .

بهمنی ازآمادگی این شهرداری برای افتتاح پروژه های متعدد عمرانی دیگر خبر داد و افزود: بهسازی پیاده روی بوستانهای شهر با جدولگذاری و کفپوش، لکه گیری و روکش آسفالت معابر در سطحی وسیع، جدولگذاری و کفپوش سطح شهر، استاندارد سازی معابر با اجرای خط بریل و پل ویژه تردد معلولین، بهسازی سالنهای ورزشی و تعویض کفپوش سالنها، توسعه پارک دانشجو و نصب مبلمانهای شهری از جمله این پروژه هاست .

شهردار هشتگرد با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه های جاری، از برنامه ریزی برای پروژه های پیشنهادی متعدد در سال ۹۸ خبر داد .

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار