فرمانده انتظامی استان البرز گفت: با تلاش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان ، از یک سردخانه در کرج 3 هزار و 982 کارتن آناناس قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.
کد خبر: ۶۷۵۶۹۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷ 03 November 2018

سردار عباسعلی محمدیان گفت: در پی اقدامات اطلاعاتي اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان بر روی عناصر قاچاق کالا و بررسی اخبار ارسالی از مرکز پايش و نظارت سامانه‌اي بر روی محموله‌هاي ترانزيتي، ماموران این اداره از انتقال مقادیر قابل توجهی میوه آناناس قاچاق که از بنادر جنوبی کشور بارگیری و به سمت شهرستان ساوجبلاغ استان البرز در حال حرکت بود مطلع شدند.

وی افزود: بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار تیم عملياتي اين پلیس قرار گرفت و پس از ردزني و تحت نظر قرار دادن انباری که قرار بود برابر قوانين گمرکی، محموله به آن مکان انتقال یافته و تخلیه گردد، کالاها برخلاف قانون به سردخانه‌ای در منطقه محمد شهر کرج منتقل شده است.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد : ماموران پس از اعزام به محل مذکور در بازرسی از آن مکان 3 هزارو 982 کارتن آناناس به وزن 50 هزار کيلوگرم فاقد بارنامه گمرکی معتبر و قانونی کشف کردند.

سردار محمدیان با بیان این که ارزش کالاهای مکشوفه 10 میلیارد ریال برآورد شده است گفت :در این رابطه یک نفر دستگیر شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار