یوم الله سیزده آبان، روز تبلور نفرت درونی ملت شریف ایران نسبت به استکبار جهانی است. روزی که به حق نام دانشجویان و دانش آموزان مبارز و شجاع بر تارک آن می درخشد، تا جوانان و نوجوانان عزیز سرزمین ایران بدانند، پیشرفت این کشور تنها در گرو استقلال و عدم وابستگی به شرق و غرب عالم است.
کد خبر: ۶۷۵۶۷۵
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳ 03 November 2018

سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز به مناسبت یوم الله 13 آبان بیانیه صادر کرد.

در این بیانیه آمده است؛

بسم رب شهدا و الصدیقین

براستی جان فشانی های دانش آموزان و دانشجویان ایران اسلامی که بر گرفته از فرهنگ عاشورایی است هرگز از یاد و خاطره مردم ایران اسلامی زدوده نخواهد شد و عاشورا جاری فریادی است که در طول تاریخ علیه ستم و ظلم به صدا در آمده تا ایستادگی قامت ظالمان تاریخ را بشکند و نغمه دادخواهی مظلومان را به گوش جهانیان برساند.

امروز آمریکا منفورترین کشور و رئیس‌جمهور آمریکا منفورترین فرد در میان جهانیان است. امسال یوم الله 13 آبان را در حالی برگزار می‌کنیم که دولت متجاوز آمریکا با زیرپا گذاشتن تعهدات خود با مردم ایران و مردم جهان به سمت یاغی‌گری و سلطه طلبی بیشتر پیش می‌رود و حتی حقوق همپیمانان خود در آسیا و اروپا و آفریقا را نادیده می‌گیرد.

 13 آبان باید زنده بماند چون نهضت عاشورا زنده است، چون صف حق جویان و باطل گرایان همیشه جداست، چون مرز بین عدالت و ظلم روشن است، چون دشمنان ما به جز زبان استقامت را نمی فهمند و به هیچ قیمت از اراده باطل خود دست برنمی دارند.

سپاه و بسیج ونیروهای انقلاب در کنار هم یک صدا و یک زبان اراده کردند که نقشه‌های شوم آمریکا را با اتحاد ملی و انسجام اسلامی درهم شکنند. نیروهای همیشه آماده سپاه و بسیج در استان البرز امسال نیز با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس در سراسر استان به خیابان خواهند آمد و در کنار امت حزب الله ایران کوچک برای استکبار جهانی آرزوی نابودی می‌کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار