کد خبر: ۶۶۳۲۴
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۶ 25 July 2015
معاون استاندار البرز با بیان اینکه البرز از استان‌های با خطر پذیری بالا است، گفت: طرح جامع مدیریت ریسک و خطر پذیری استان البرز تهیه شود.
آقای دکتر هیربد معصومی این اظهارات را در جلسه ستاد مدیریت بحران استان البرز که یک هفته پس از حادثه در روستای سیل زده سیجان برگزار شد، مطره کرده و  ضمن تسلیت به اهالی این روستا اظهار داشته: با توجه به ضرورت خطر پذیری بالای استان باید هرچه زودتر نسبت به تهیه طرح جامع مدیریت ریسک و خطرپذیری استان اقدام شود.
وی با بیان اینکه این امر باید در اولویت برنامه‌های استان قرار گیرد، افزود: دستگاه‌های اجرایی باید مدیران شهرستانی خود را تا زمان اتمام عملیات بازسازی و بهسازی روستای سیجان در حسینیه این روستا مستقر کنند تا هرچه زودتر  اقدامات لازم برای روستاهای آسیب دیده انجام شود. 
به دنبال این اظهارات روشنگرانه و قاطعانه، جمع زیادی از مردم استان البرز به ویژه مصدومان سیل و خانواده قربانیان در مقابل منزل دایی بنده تجمع کرده و از وی خواستند هر چه سریعتر این طرحی که معاون استاندار البرز گفته است را تهیه، تدوین، تصویب و اجرا کند.
دایی بنده نیز ضمن پوزش به دلیل تاخیر در اجرای این مهم، به مردم قول داد که امشب پس از گفتگو  و مشورت با عیال و نوه هایش، طرح فوق را تدوین و از صبح پس فردا اجرا کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار