رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز با اشاره به حمله تروریستی رژه اهواز، گفت: عوامل حمله تروریستی اهواز در انتظار واکنش ایران باشند.
کد خبر: ۶۵۹۹۶۹
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹ 26 September 2018

حجت‌الاسلام محمدحسین روحی یزدی در جلسه هماهنگی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با اشاره بر اهمیت محسوس و ملموس برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: برگزاری این مراسم مهم نشان از بلوغ انقلاب اسلامی دارد.

وی اضافه کرد: هرچند دشمن درصدد است تا با منفی‌بافی و به گمان خودش با نظام جمهوری اسلامی کاری کند که نتواند دیگر پای محکمی در دنیا داشته باشد اما انقلاب اسلامی ما جایگاه خود را پیداکرده و در برابر قدرت غرب و شرق نیز سربلند از آزمون‌ها بیرون آمده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز با اشاره به حمله تروریستی رژه اهواز، گفت: دشمن باید در انتظار واکنش به اقدام خود باشد، خوشبختانه ایران اسلامی ازلحاظ امنیتی و اطلاعاتی قوی است و جایگاه بالایی دارد.

حجت‌الاسلام روحی یزدی تأکید کرد: تزریق امید بیشتر در جامعه و تشریح توفیقات نظام اسلامی مردم را امیدوارتر از پیش خواهد ساخت.

وی همچنین با اشاره به تشکیل ۱۴ کارگروه تخصصی برای برگزاری این مراسم، گفت: نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در استان البرز برگزار خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار