نماینده سردشت و پیرانشهر در مجلس نشست غیرعلنی پارلمان با معاون اول رئیس جمهور را به نشانه اعتراض به عملکرد دولت در حوزه‌های اقتصادی ترک کرد.
کد خبر: ۶۲۲۸۲۹
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱ 24 June 2018

به گزارش تابناک : رسول خضری نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی به نشانه اعتراض به عملکرد دولت در بحث کنترل بازار، رفع مشکلات مردم، حل مشکلات مرزنشینان و عدم توجه کافی به معضلات مربوط به آب نشست غیرعلنی مجلس که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برگزار شد را ترک کرد.

وی پس از ترک نشست غیرعلنی مجلس در اعتراض به عملکرد دولت در بیان جزئیات ترک صحن از سوی خود گفت: جهانگیری معاون اول رئیس جمهور است، اما حتی برای دو، سه روز هم نتوانست قیمت ارز را طبق قیمت اعلامی خود یعنی ۴۲۰۰ تومان نگه دارد.

خضری با گلایه از رئیس جمهور به دلیل عدم حضور در جمع نمایندگان برای بررسی مشکلات اقتصادی گفت: دیگر در شرایط فعلی آقای جهانگیری نمی‌تواند پاسخگوی نمایندگان باشد و شخص آقای روحانی باید در جمع نمایندگان حاضر شود.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات عدیده مردم در حوزه اقتصادی و مشکلات مرزنشینان و کوله‌بران اظهار داشت: اگر سه‌شنبه رئیس جمهور به مجلس نیاید ما از ابزار‌های قانونی خود برای فشار به دولت به منظور رفع مشکلات مردم استفاده خواهیم کرد؛ در صورت اینکه مشکلات اقتصادی مردم ادامه یابد رئیس جمهور را استیضاح میکنیم.

وی به رئیس جمهور توصیه کرد که به جای رفتن به تله‌کابین توچال به جمع نمایندگان مردم و خود مردم برود تا از مشکلات آن‌ها آگاه شود.

خضری همچنین با تأکید بر اینکه امروز مردم مشکلات عدیده اقتصادی دارند، خاطرنشان کرد: انتظار ما این است که دولت در این زمینه گام‌های جدی بردارد و مجلس حاضر است تمامی توان خود را برای رفع مشکلات مردم به کار گیرد، اما شاهدیم آن طور که باید و شاید اقدامی برای رفع این مشکلات صورت نمی‌گیرد.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس با اشاره به سؤال نمایندگان از رئیس جمهور درباره مسائل اقتصادی گفت: دو بار این سؤال کلید خورد، اما به دلیل پس گرفتن امضا از دستور کار خارج شد. حال ما می‌خواهیم حق مردم را بگیریم به همین دلیل از تمامی ابزار‌های قانونی خود استفاده خواهیم کرد.

 

 

 

منبع : فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار