«مهدی طارمی» مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، گفت: مهم ترین دلیل موفقیت تیم ملی ایران در سال های اخیر همدلی و نظم است و تا زمانی که «کارلوس کی روش» در فوتبال ایران حضور دارد، این دو فاکتور همراه با تیم ملی خواهد بود.
کد خبر: ۶۱۸۵۴۳
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴ 13 June 2018

به گزارش تابناک : «مهدی طارمی» در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران، گفت: در دیدار دوستانه مقابل لیتوانی با مصدومیت روبه رو شدم، اما خوبشختانه مشکل خاصی وجود ندارد و کاملا آماده دیدار با مراکش هستم.
وی ادامه داد: پیش از حضور در روسیه اردوی خوبی را در ترکیه برگزار کردیم و هم اکنون نیز شرایط بسیار خوبی را پشت سر می گذاریم. تمامی بازیکنان به دقت دستورات کی روش را اجرا می کنند و همه چیز راضی کننده است.
مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان، گفت: تمامی تیم های حاضر در جام جهانی بسیار قدرتمند هستند و مطمئن باشید مراکش را نمی توان ضعیف تر از اسپانیا و پرتغال تصور کرد. تیم ملی ایران را هم نمی توان ضعیف تر از سایر رقبا دانست و این را بدانید فوتبال بازی شانس و اتفاقات است.
طارمی با اشاره به همدلی ای که میان بازیکنان وجود دارد، اظهار داشت: مهم ترین نکته ای که در این هفت سال باعث شده تیم ملی در صدر آسیا حضور داشته باشد، همین همدلی است.
وی افزود: تا زمانی که کی روش سرمربی تیم ملی باشد، این همدلی و نظم نیز وجود خواهد داشت، زیرا این مساله به شدت مورد علاقه او است. امیدوارم در دیدار مقابل مراکش هم بتوانیم با همین همدلی به موفقیت برسیم.
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، گفت: در این تیم مهم نیست چه کسی بازی می کند و چه کسی گل می زند زیرا هدف همه ما پیروزی تیم ملی و خوشحالی مردم است.
وی در خصوص تیم مراکش اظهار داشت: به خوبی این تیم را آنالیز کرده ایم و اگر بتوانیم مراکش را شکست دهیم، این شانس را داریم که حتی به مرحله بعدی صعود کنیم. پس از این دیدار به آنالیز اسپانیا و پرتغال خواهیم پرداخت و فعلا به آنها فکر نمی کنیم.

 

 

 

منبع : ایران اکونومیست 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار