نماینده مردم کرج :
نماینده مردم کرج ، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درهای اتاق برخی مدیران بر روی مردم بسته است ، گفت: مسئولان دستگاه ها باید جوابگوی مردم باشند.
کد خبر: ۵۵۶۶۷۲
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰ 24 January 2018

به گزارش تابناک البرز، عزیز اکبریان درنشست شورای اداری شهرستان کرج افزود:شنیدن صحبت ها و درد دل های مردم بسیار مهم است که باید به آن توجه داشت.


وی اضافه کرد: همه ما به نوعی با رای مردم بر سر کار آمده ایم، از رموز موفقیت ما ارتباط خوب با مردم و اینکه آنان را ولی نعمت خود بدانیم.


اکبریان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه جمهوری اسلامی یک نظام یکپارچه است خاطر نشان کرد:همه ما زیر بیرق رهبری هستیم و اگر از این بیرق فاصله بگیریم ،برایمان فرش قرمز پهن نمی کنند و همه نابود می شویم.


نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی افزود:آن چیزی که می تواند ما را به سرمنزل مقصود برساند تنها در سایه وحدت و همدلی همه مسئولان ایجاد می شود، البته در این میان انتقادها نیز باید لحاظ شود،اما باید وحدت، همدلی و زبان خوش با مردم در کارهایمان داشته باشیم.


وی در بخش دیگری از سخنان خود به فرمانداری کرج اشاره و خاطر نشان کرد:بعد از تشکیل استانداری،فرمانداری کرج یک مقدار تضعیف شده و تغییرو تحول زیادی در آن رخ داده ،انتظار ما این است که کارگروه های متعدد تشکیل و فرمانداری رسالت اصلی خودش را انجام دهد.


اکبریان افزود: بنا باید بر اعتماد باشد، فقط قصد جلوگیری از تخلف را نداشته باشیم اما اگر مدیری تخلف کرد برخورد جدی شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار