رییس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری کلاهبردار حرفه ای با بیش از 40نفر شاکی به بهانه فروش آپارتمان در محمد شهر کرج خبر داد.
کد خبر: ۵۳۱۹۴۲
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱ 30 November 2017
به گزارش تابناک : سرهنگ جواد صفایی روز پنجشنبه افزود: در پی شکایت فردی مبنی بر اینکه از شخصی یک واحد آپارتمان خریداری و مبلغ 200میلیون ریال پرداخت کرده ولی زمان تحویل ملک مطلع می شود فروشنده متواری شده که موضوع به سرعت در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.
وی اضافه کرد: پس از اولین شکایت، تعداد زیادی از شکات به اداره پلیس آگاهی کرج مراجعه کردند که در تحقیقات پلیس مشخص شد متهم از 43 نفر بابت فروش آپارتمان مبالغی گرفته و مجددا آپارتمان ها را به اشخاص دیگری فروخته و از محل متواری شده است .
وی ادامه داد: بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی مکان هایی که احتمال تردد و حضور متهم در آنجا می رفت تحت نظر قرار گرفت تا اینکه با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات وسیعی که در این حوزه انجام شد،مخفیگاه متهم شناسایی و پس از اطمینان از حضور وی در آن مکان، ماموران در یک عملیات غافلگیرانه او را دستگیر کردند.
صفایی بیان کرد: فرد دستگیر شده در بازجویی های پلیس اعتراف کرد مدتی قبل اقدام به ساخت 24 پروژه ساختمانی و پیش فروش واحدهای آپارتمانی کرده است اما با توجه به رکود اقتصادی در برآورد هزینه ها با مشکل مواجه شده و قادر به ساخت پروژه ها نبود، بنابراین تصمیم گرفت تا هریک از واحدها را به چند نفر بفروشد تا ضرر و زیان خود را جبران کند.
رییس پلیس آگاهی البرز خاطر نشان کرد: متهم با این شیوه تاکنون تعدادی از واحدهای آپارتمانی را به 43 نفر فروخته و حدودا مبلغ 20 میلیارد ریال از بابت فروش واحدهای آپارتمانی کلاهبرداری کرده است.

منبع : ایرنا 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار