فرمانده انتظامی استان البرز از کشف بیش از 122 کیلوگرم تریاک و دستگیری سه نفر و توقیف دو خودرو در این رابطه خبر داد.
کد خبر: ۵۲۶۲۳۷
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲ 18 November 2017

به گزارش تابناک : سردار "عباسعلی محمدیان" گفت: در پی اعلام خبر از پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان، مبنی بر اینکه قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارند محموله تریاک را با یک دستگاه خودرو تریلر از استان هرمزگان به مقصد استان های مرکزی حمل کنند، موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر استان البرز قرار گرفت.

وی ادامه داد: با تلاش شبانه روزی و پیگیری مکرر عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز یک دستگاه کامیون کمپرسی شناسایی و توقیف شد که در بازرسی از آن 104 کیلوگرم تریاک از جاساز قسمت جلوی کامیون کشف و راننده نیز دستگیر شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: همزمان با انجام این ماموریت در پی اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر متوجه شدند شخصی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از نوع تریاک را از قاچاقچیان شرق کشور تحویل گرفته و در پوشش خانواده قصد انتقال و فروش آن به یکی از مشتریان خود در شهرستان کرج را دارد که بلافاصله دو اکیپ از ماموران عملیات ویژه این پلیس به محل های احتمالی تردد خودرو اعزام شدند.

رئیس پلیس استان البرز افزود: ماموران پس از کنترل خودروهای مظنون سرانجام در ساعت های پایانی شب، خودرو مورد نظر را شناسایی و در تعقیب و گریز نامحسوس با مسدود کردن جلو و عقب خودروی سوژه ، سرنشینان خودرو که دو نفر زن و مرد بودند را دستگیر و پس از بازرسی ، 23بسته تریاک به وزن 18 کیلو و 958 گرم که به صورت ماهرانه در باک ماشین جاساز شده بود را کشف کردند.

سردار محمدیان در پایان توضیح داد: در این دو ماموریت جمعا 123 کیلوگرم تریاک کشف و سه قاچاقچی دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به دادسرا اعزام شدند.
منبع : پایگاه خبری پلیس 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: