روزها مثل برق و باد می‌گذرند و محرومیت مهدی طارمی هم رو به پایان می‌رود. او از ابتدای مهرماه محروم شده و تا از سرگیری مسابقات لیگ در پایان آبان، دقیقا نیمی از مدت زمان محرومیت ستاره بوشهری پایان خواهد یافت.
کد خبر: ۵۲۴۲۷۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱ 14 November 2017
به گزارش تابناک :  شاید بخشی از ماجرای «زود گذشتن» این مدت، مربوط به درخشش بازیکنان جانشین در طول دوران محرومیت طارمی بوده؛ جایی که علیپور و منشا آتش را در خط حمله سرخپوشان زنده نگه داشتند. پرسپولیس بدون طارمی داربی را برد و به علاوه خودش را در کورس قهرمانی نگه داشت. با این وجود تردیدی نیست که طارمی همچنان برای باشگاه بازیکن مهمی است. بالاخره او جزو نفرات اصلی تیم ملی و محبوب‌ترین بازیکنان کارلوس کی‌روش به شمار می‌رود و پرسپولیسی‌ها حق دارند روی این مهاجم بوشهری حساب کنند.

از زمانی که خبر محرومیت چهار ماهه طارمی و نیز جریمه 700هزار یورویی او اعلام شد، گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد واکنش باشگاه پرسپولیس به این حکم صورت گرفت. در این میان یکی از منطقی‌ترین فرمول‌هایی که همان زمان در موردش بحث شد، تمدید طولانی‌مدت قرارداد طارمی و مشارکت در پرداخت جریمه مالی او به ریزه‌اسپور بود. در حقیقت با توجه به اینکه طارمی با اشتباه و سهل‌انگاری‌اش به منافع باشگاه لطمه وارد کرده بود، راحت‌تر از هر زمان دیگری می‌شد او را برای تمدید قرارداد پای میز مذاکره نشاند. آقای گل دو سال اخیر فوتبال ایران در لیگ‌های شانزدهم و هفدهم با هزار ناز و افاده حاضر به تمدید قراردادش شد و هر دو سال هم حضور در فصل بدنسازی را از دست داد، اما این بار می‌شد به خاطر ماجرای محرومیت، او را راحت‌تر و زودتر از موعد پای میز مذاکره نشاند؛ فرصتی که به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس در حال از دست دادن آن است.

در حال حاضر نیمی از محرومیت طارمی سپری شده و تب و تاب اولیه هم فروکش کرده. او امسال کلا باید حدود 10ماه در خدمت پرسپولیس می‌بود که چند هفته اول را به خاطر ناآمادگی از دست داد و حالا هم که چهار ماه از این دوران را در خانه پشت سر می‌گذارد! بنابراین خیلی زود قرارداد جاری طارمی با سرخپوشان تمام می‌شود و اگر باشگاه در مقطع فعلی هوشیاری به خرج ندهد، یک بار دیگر باید شاهد گربه‌رقصانی‌های او برای تمدید قراردادش باشیم. طارمی امسال که با باشگاه قرارداد داشت حاضر نبود سر تمرین بیاید و کل دنیا را دنبال مشتری گشت، چه برسد به سال آینده که قراردادی هم در کار نیست!

منبع : ساعت 24
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار